90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Ustawienia przełączników modułu sterowania

W fabrycznie nowym zestawie słuchawkowym są wybrane ustawienia domyślne. Jeśli chcesz zmienić te ustawienia, możesz skorzystać z przełączników znajdujących się w module sterowania, wewnątrz zasobnika na baterie:

Otwórz komorę baterii, naciskając mocno w miejscu wgłębienia na palec, a następnie zsuwając pokrywę. Pokrywa jest połączona na stałe z modułem. Nie wolno jej odłączać.

Jeśli w zasobniku znajdują się baterie, należy je wyjąć. Teraz można sprawdzić i zmienić ustawienia przełączników.

Aby zmienić ustawienie przełącznika, należy użyć długopisu lub małego śrubokrętu z płaską końcówką. Czynność należy wykonywać ostrożnie.

Przełączniki sterujące modułu sterującego

Zarezerwowany:
zarezerwowany dla przyszłego użytku.

 

Automatycznie włączony (dostępne tylko w zestawach słuchawkowych korzystających z zasilania samolotu):
Fabrycznie wybierane jest ustawienie auto-on, co oznacza, że funkcja automatycznego włączania jest aktywna. Zestaw słuchawkowy włącza się, kiedy jest dostępne zasilanie samolotu. Aby dezaktywować funkcję automatycznego włączania, należy przestawić przełącznik w pozycję Off. Kiedy przełącznik znajduje się w pozycji Off, zestaw słuchawkowy trzeba włączać ręcznie.

 

Dźwięk z telefonu pokładowego:
Ustaw czułość telefonu pokładowego na normalną lub niską (-12 dB).

 

Telefon pokładowy (dostępne tylko w zestawach słuchawkowych, które obsługują dwukanałowe lub stereofoniczne telefony pokładowe):
W przypadku większości konfiguracji fabrycznie jest wybierane ustawienie MON (dźwięk słychać w obu muszlach). Jeśli samolot jest wyposażony w stereofoniczny telefon pokładowy, należy wybrać ustawienie stereofoniczne (ST).

 

Automatyczne wyłączanie:
Fabrycznie zestaw jest ustawiony tak, by funkcja automatycznego wyłączania była aktywna. Zestaw słuchawkowy wyłącza się po 3–9 minutach bezczynności. Aby dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania, przestaw przełącznik w pozycję Off. Kiedy przełącznik znajduje się w pozycji Off, zestaw słuchawkowy trzeba wyłączać ręcznie.

 

Sterowanie dotykowe:
Funkcja sterowania dotykowego jest domyślnie wyłączona. Po włączeniu funkcji sterowania dotykowego można dotknąć dwukrotnie słuchawki, aby przełączyć w niej ustawienie trybu redukcji hałasu na niskie oraz zmienić ustawienie przełącznika modułu sterowania funkcją akustycznej redukcji hałasu.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.