WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Ustawianie kodu pomieszczenia

Dotyczy:

System muzyczny Wave® jest fabrycznie przystosowywany do nagłaśniania drugiego pomieszczenia (kod pomieszczenia B) i wymaga jedynie podłączenia do obsługującego łącze Bose® systemu Lifestyle®. Aby używać systemu muzycznego Wave® wraz z systemem Lifestyle® w pomieszczeniu innym niż drugie, należy zmienić w nim kod pomieszczenia na kod ustawiony w pilocie zdalnego sterowania używanym w tym pomieszczeniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat kodów pomieszczeń zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika systemu Lifestyle®.

naciśnij przycisk alarm setup/menu na pilocie i przytrzymaj go, aż na wyświetlaczu pojawi się informacja „setup menu”.

Alarm Setup/Menu

naciśnij siedem razy przycisk tune/mp3 >, aby wyświetlić pozycję „room- b”. kreski pokazywane po literze pomieszczenia wskazują sposób ustawienia mikroprzełączników na pilocie systemu lifestyle®.

Tune/MP3 >

za pomocą przycisku time - lub time + wybierz kod pomieszczenia inny niż b.

Time -

Time +

naciśnij przycisk alarm setup/menu, aby wyjść z menu konfiguracji, lub odczekaj 10 sekund, aby menu konfiguracji zostało zamknięte automatycznie.

Alarm Setup/Menu

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.