90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Ustawianie kodu pomieszczenia

System muzyczny Wave® jest fabrycznie przystosowywany do nagłaśniania drugiego pomieszczenia (kod pomieszczenia B) i wymaga jedynie podłączenia do obsługującego łącze Bose® systemu Lifestyle®. Aby używać systemu muzycznego Wave® wraz z systemem Lifestyle® w pomieszczeniu innym niż drugie, należy zmienić w nim kod pomieszczenia na kod ustawiony w pilocie zdalnego sterowania używanym w tym pomieszczeniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat kodów pomieszczeń zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika systemu Lifestyle®.

Naciśnij przycisk ALARM TIME/MENU na pilocie i przytrzymaj go, aż na wyświetlaczu pojawi się komunikat „Setup Menu”.

Alarm Time/Menu

Naciśnij przycisk TUNE/MP3 > siedem razy, aż na ekranie pojawi się napis „Room- b”. Kreski pokazywane po literze pomieszczenia wskazują sposób ustawienia mikroprzełączników na pilocie systemu Lifestyle®.

Tune/MP3 >

Za pomocą przycisku TIME - lub TIME + wybierz kod pomieszczenia inny niż b.

Time -

Time +

Naciśnij przycisk ALARM TIME/MENU, aby wyjść z menu konfiguracji, lub odczekaj 10 sekund, aby menu konfiguracji zostało zamknięte automatycznie.

Alarm Time/Menu

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.