90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfigurowanie automatycznego wyłączania (Tryb uśpienia)

Na pilocie naciśnij przycisk SLEEP,nbsp;włączyć automatyczne wyłączanie się systemu muzycznego Wave® po upływie określonego czasu.

Po naciśnięciu przycisku SLEEP na wyświetlaczu pojawi się komunikat „sleep - 30 min” (lub ostatnie ustawienie) i wyłącznik czasowy rozpocznie odliczanie w dół. Jeśli system jest wyłączony, naciśnięcie przycisku SLEEP spowoduje włączenie systemu i natychmiastowe ustawienie czasu uśpienia. Podczas odliczania w dół przez wyłącznik czasowy odtwarzane będzie ostatnio wybrane źródło.

Gdy wyświetlone jest ustawienie „SLEEP”, ponowne naciśnięcie przycisku SLEEP spowoduje zwiększenie czasu odliczania o 10 minut (w zakresie od 10 do 90 minut) lub wyłączy („off”) wyłącznik czasowy.

Uwaga: jeśli podczas pracy w trybie konfiguracji czasu automatycznego wyłączenia pomiędzy naciśnięciami przycisków minie ponad 10 sekund, system muzyczny Wave® automatycznie wyjdzie z trybu konfiguracji czasu automatycznego wyłączenia.

Aby sprawdzić pozostały czas do uśpienia, wystarczy nacisnąć przycisk SLEEP.

Naciśnięcie przycisku  ON/OFF wyłączy odliczanie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.