Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Przygotowywanie głośnika do pracy

Zanim zaczniesz

  • Umieść urządzenie przenośne w zasięgu głośnika (w odległości maksymalnie 10 m). Odsunięcie urządzenia przenośnego na większą odległość wpłynie negatywnie na jakość dźwięku. Może też dojść do zerwania połączenia.
  • Ustaw głośnik tyłem do ściany, w jej pobliżu, ale nie bezpośrednio przy niej. Ilość tonów niskich spada w miarę oddalania głośnika od ściany.
  • Ustaw głośnik na podstawce. Ustawienie głośnika na boku może spowodować jego uszkodzenie i pogorszenie jakości dźwięku.
  • Nie kładź głośnika na mokrych ani brudnych powierzchniach.
  • Aby uniknąć zakłóceń połączenia bezprzewodowego, nie zbliżaj innych urządzeń bezprzewodowych do głośnika. Nie umieszczaj również głośnika ani urządzenia przenośnego wewnątrz metalowych szafek lub w pobliżu innych urządzeń audio-wideo.

Przygotowanie do pracy

Umieść głośnik na podstawce ładującej, ustawiając styki w odpowiednim położeniu. Nie wciskaj głośnika do podstawki, ponieważ grozi to jego uszkodzeniem. Korzystaj tylko z podstawki ładującej dostarczonej z głośnikiem. Głośnik nie jest zgodny z oryginalną podstawką ładującą do głośników SoundLink® Mini Bluetooth®.

Przed włączeniem głośnika podłącz go do gniazdka sieciowego i naładuj akumulator. W tym celu:

i. Podłącz kabel zasilający do złącza USB w podstawce ładującej lub głośniku.
ii. Podłącz drugi koniec kabla zasilającego do zasilacza.
iii. Podłącz zasilacz do działającego gniazdka elektrycznego. Wskaźnik akumulatora zacznie migać na pomarańczowo, a głośnik wyemituje dźwięk.

Naciśnij przycisk ZASILANIA, aby włączyć głośnik. Wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.