90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie głośnika do pracy

Zanim zaczniesz

  • Umieść urządzenie przenośne w zasięgu głośnika (w odległości maksymalnie 10 m). Odsunięcie urządzenia przenośnego na większą odległość wpłynie negatywnie na jakość dźwięku. Może też dojść do zerwania połączenia.
  • Ustaw głośnik tyłem do ściany, w jej pobliżu, ale nie bezpośrednio przy niej. Ilość tonów niskich spada w miarę oddalania głośnika od ściany.
  • Ustaw głośnik na podstawce. Ustawienie głośnika na boku może spowodować jego uszkodzenie i pogorszenie jakości dźwięku.
  • Nie kładź głośnika na mokrych ani brudnych powierzchniach.
  • Aby uniknąć zakłóceń połączenia bezprzewodowego, nie zbliżaj innych urządzeń bezprzewodowych do głośnika. Nie umieszczaj również głośnika ani urządzenia przenośnego wewnątrz metalowych szafek lub w pobliżu innych urządzeń audio-wideo.

Przygotowanie do pracy

Umieść głośnik na podstawce ładującej, ustawiając styki w odpowiednim położeniu. Nie wciskaj głośnika do podstawki, ponieważ grozi to jego uszkodzeniem. Korzystaj tylko z podstawki ładującej dostarczonej z głośnikiem. Głośnik nie jest zgodny z oryginalną podstawką ładującą do głośników SoundLink® Mini Bluetooth®.

Przed włączeniem głośnika podłącz go do gniazdka sieciowego i naładuj akumulator. W tym celu:

i. Podłącz kabel zasilający do złącza USB w podstawce ładującej lub głośniku.
ii. Podłącz drugi koniec kabla zasilającego do zasilacza.
iii. Podłącz zasilacz do działającego gniazdka elektrycznego. Wskaźnik akumulatora zacznie migać na pomarańczowo, a głośnik wyemituje dźwięk.

Naciśnij przycisk ZASILANIA, aby włączyć głośnik. Wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.