90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie systemu do pracy

Aby przygotować system SoundDock 10 do pracy, wykonaj następujące czynności:

Umieść cyfrowy system muzyczny SoundDock 10 na płaskiej, stabilnej powierzchni.

Włóż mały wtyk kabla zasilającego do gniazda AC IN na tylnym panelu urządzenia.

Podłącz drugi koniec kabla zasilającego do gniazda sieci elektrycznej. Dwa krótkie sygnały dźwiękowe oznaczają gotowość systemu SoundDock 10 do użycia.

Uwaga: jakość dźwięku z systemu SoundDock 10 zależy od miejsca jego pracy. Na przykład przesunięcie systemu w kierunku narożnika pomieszczenia spowoduje wzmocnienie niskich tonów. Z kolei odsunięcie systemu od narożnika umożliwi zmniejszenie nasycenia niskich tonów.

PRZESTROGA: nie należy zakrywać otworów wentylacyjnych. Nie wolno blokować górnych otworów wentylacyjnych służących do chłodzenia obwodów elektronicznych.

Uwaga: podczas przenoszenia systemu SoundDock 10 może się wydawać, że jego przednia część, zawierająca stację dokującą do urządzeń iPod®/iPhone®, jest luźna. Jest to całkowicie normalne. Ta część systemu została zaprojektowana tak, aby drgania wytwarzane przez głośnik nie utrudniały korzystania z urządzenia iPod/iPhone.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.