90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozwiązywanie problemów z dźwiękiem

Dotyczy:

Jak wyregulować niskie i wysokie tony?

W tym systemie Bose® nie ma regulatorów nasycenia niskich i wysokich tonów. Zmniejszenie odległości między systemem a ścianą lub narożnikiem pomieszczenia spowoduje wzmocnienie basu. Z kolei odsunięcie systemu od ściany lub narożnika pomieszczenia spowoduje osłabienie basu.

Dlaczego dźwięk słychać tylko w jednym głośniku?

Sprawdź, czy problem nie jest związany ze źródłem dźwięku. Wybierz inną stację radiową lub urządzenie zewnętrzne podłączone do gniazda AUX.

Zresetuj system. Wyłącz system i odłącz go od źródła zasilania na 60 sekund. Po ponownym podłączeniu systemu do zasilania sprawdź, czy problem ustąpił.

System zdaje się działać, ale nie słychać dźwięku. Jak rozwiązać ten problem?

Upewnij się, że do gniazda słuchawkowego systemu nie jest podłączony żaden wtyk. Umieszczenie wtyku w gnieździe powoduje odłączenie głośników.

Użyj innego urządzenia audio. Przyczyną problemu może być konkretne źródło dźwięku, takie jak stacja radiowa FM lub urządzenie zewnętrzne podłączone do gniazda AUX.

Zresetuj system. Wyłącz system i odłącz go od źródła zasilania na 60 sekund. Po ponownym podłączeniu systemu do zasilania sprawdź, czy problem ustąpił.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.