90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozmieszczenie głośników

System Bose® Solo 15/10 może pełnić funkcję podstawki pod telewizor.

Limit wielkości telewizora

System Bose Solo 15/10 można wykorzystać jako podstawkę pod telewizor o maksymalnej wadze 34 kg, szerokości podstawy do 61 cm i głębokość do 31 cm.

PRZESTROGA: na systemie NIE WOLNO ustawiać telewizora kineskopowego. System nie został zaprojektowany do użytku z telewizorami tego typu.

Jak ustawić telewizor na systemie

Podstawa telewizora powinna zostać wyśrodkowana na górze systemu i nie może wystawać poza jego krawędzie.

PRZESTROGA: niepełne podparcie podstawy telewizora grozi przewróceniem się telewizora, co może spowodować obrażenia ciała.

Jeśli podstawa telewizora jest zbyt duża i nie mieści się na górze systemu, należy ustawić system w innym miejscu, takim jak otwarta półka pod telewizorem. System musi jednak znajdować się w pobliżu telewizora, aby możliwe było podłączenie kabla audio. Telewizor można także zamontować na ścianie nad systemem.

W przypadku ustawiania systemu przy ścianie należy zapewnić co najmniej 2,5 cm odstępu między ścianą a tylnym panelem systemu.

Jeśli system jest umieszczany w szafce lub na półce, jego przedni panel powinien znajdować się jak najbliżej przedniej krawędzi półki, aby można było uzyskać optymalną jakość dźwięku.

PRZESTROGA: otwory wentylacyjne na tylnym panelu systemu nie mogą być zablokowane.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.