Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Rozmieszczenie głośników

System Bose® Solo 15/10 może pełnić funkcję podstawki pod telewizor.

Limit wielkości telewizora

System Bose Solo 15/10 można wykorzystać jako podstawkę pod telewizor o maksymalnej wadze 34 kg, szerokości podstawy do 61 cm i głębokość do 31 cm.

PRZESTROGA: na systemie NIE WOLNO ustawiać telewizora kineskopowego. System nie został zaprojektowany do użytku z telewizorami tego typu.

Jak ustawić telewizor na systemie

Podstawa telewizora powinna zostać wyśrodkowana na górze systemu i nie może wystawać poza jego krawędzie.

PRZESTROGA: niepełne podparcie podstawy telewizora grozi przewróceniem się telewizora, co może spowodować obrażenia ciała.

Jeśli podstawa telewizora jest zbyt duża i nie mieści się na górze systemu, należy ustawić system w innym miejscu, takim jak otwarta półka pod telewizorem. System musi jednak znajdować się w pobliżu telewizora, aby możliwe było podłączenie kabla audio. Telewizor można także zamontować na ścianie nad systemem.

W przypadku ustawiania systemu przy ścianie należy zapewnić co najmniej 2,5 cm odstępu między ścianą a tylnym panelem systemu.

Jeśli system jest umieszczany w szafce lub na półce, jego przedni panel powinien znajdować się jak najbliżej przedniej krawędzi półki, aby można było uzyskać optymalną jakość dźwięku.

PRZESTROGA: otwory wentylacyjne na tylnym panelu systemu nie mogą być zablokowane.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.