90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Tryb gotowości

cyfrowy system muzyczny sounddock 10 bluetooth® ma dwa różne tryby gotowości. pierwszy z nich to tryb gotowości z obsługą ładowania. system przełącza się w ten tryb po pierwszym podłączeniu zasilania sieciowego. ładuje urządzenie ipod®/iphone® i pozostaje gotowy do odtwarzania. drugi to tryb gotowości z niskim poborem energii. system nie przełącza się w ten tryb, kiedy w stacji dokującej znajduje się urządzenie ipod/iphone. w trybie gotowości z niskim poborem energii świeci wskaźnik trybu gotowości na panelu przednim.

uwaga: we wskaźnik zasilania są wyposażone wyłącznie modele wyprodukowane po wrześniu 2012 r.

  • Po naciśnięciu przycisku OFF na pilocie Bose® system przerywa odtwarzanie muzyki i przełącza się w tryb gotowości z obsługą ładowania. Ponowne naciśnięcie przycisku OFF na pilocie Bose powoduje przełączenie systemu w tryb gotowości z niskim poborem energii. Wskaźnik świeci tylko w przypadku, gdy w stacji dokującej nie ma urządzenia iPod/iPhone.
  • Wyjęcie urządzenia ze stacji dokującej powoduje przełączenie systemu w tryb gotowości z obsługą ładowania (nie świecą żadne wskaźniki). Po 30 minutach bezczynności system przełącza się w tryb gotowości z niskim poborem energii.
  • Jeśli w systemie jest włączona funkcja Bluetooth, ale nie jest z nim połączone żadne urządzenie ani nie jest odtwarzany dźwięk, po upływie 30 minut system przełącza się w tryb gotowości z niskim poborem energii.
  • W przypadku, gdy z urządzenia podłączonego do gniazda AUX IN nie jest przesyłany sygnał audio lub gdy odłączono wtyk od gniazda AUX IN, po 30 minutach system przełącza się w tryb gotowości z niskim poborem energii.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.