90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Synchronizowanie biblioteki muzycznej

Dotyczy:

więcej...

Jeśli nie dodano jeszcze biblioteki muzycznej do konta SoundTouch, instrukcje i informacje o rodzajach bibliotek muzycznych można znaleźć w sekcji Dodawanie biblioteki muzycznej do konta SoundTouch.

Synchronizowanie biblioteki muzycznej

Aplikacja SoundTouch automatycznie synchronizuje bibliotekę. Wszelkie zmiany wprowadzone do zapisanych utworów w bibliotece będą odzwierciedlone w aplikacji w ciągu 15 minut od ich zastosowania.

W razie konieczności bibliotekę można ręcznie zsynchronizować, wykonując poniższe czynności.  

 • Biblioteka muzyczna na komputerze
  Na komputerze zawierającym bibliotekę muzyczną kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę SoundTouch, zlokalizowaną przy zegarze na pasku zadań (system Windows) lub pasku menu (Mac), następnie wybierz opcję „Sync Music Library” (Synchronizuj bibliotekę muzyczną).
 • Biblioteka muzyczna na dysku NAS
  Na ekranie ustawień dysku NAS poszukaj funkcji „synchronizuj”, „odśwież” lub „indeksuj ponownie”. Zsynchronizuje to zawartość folderu biblioteki muzycznej połączonej z kontem SoundTouch. Aby dowiedzieć się więcej o synchronizowaniu dysku NAS, zapoznaj się z jego podręcznikiem użytkownika.

W razie problemów z synchronizacją

Na komputerze

 • Biblioteki muzyczne SoundTouch są tworzone z plików znajdujących w bibliotece programów iTunes lub Windows Media Player. Podczas tworzenia biblioteki muzycznej za pomocą aplikacji SoundTouch należy wybrać programy iTunes lub Windows Media Player w zależności od sposobu przechowywania muzyki na komputerze. Jeśli biblioteka muzyczna jest przechowywana w innym miejscu na komputerze, należy ją przenieść do programu iTunes lub Windows Media Player, w przeciwnym razie nie będzie widoczna w aplikacji SoundTouch.
 • Muzyka musi znajdować się na wewnętrznym dysku twardym komputera. Jeśli przechowujesz muzykę na telefonie, tablecie, dysku twardym USB, innym komputerze podłączonym do sieci lub w „chmurze”, pobierz utwory, które chcesz umieścić w bibliotece, dzięki czemu będzie je można dodać do biblioteki muzycznej.

Na komputerze i dysku NAS

Upewnij się, że pliki muzyczne, które próbujesz odtwarzać, są w jednym z następujących formatów zgodnych z technologią SoundTouch:

 • MP3
 • M4A
 • WMA
 • AAC*
 • .

* Uwaga: pliki zakupione w iTunes mogą być w „chronionym” formacie AAC, zablokowanym przez DRM firmy Apple. Tego typu pliki będzie można odtwarzać w aplikacji SoundTouch jedynie po skonwertowaniu ich i usunięciu zabezpieczeń. Pliki chronione w programie iTunes są w kolumnie „Type” (Typ) programu iTunes oznaczone jako „protected AAC” (chronione AAC). Wybierz te pliki, kliknij je prawym przyciskiem myszy i skonwertuj je w programie iTunes.

Jeśli Twoje utwory mają inny format, niewymieniony powyżej, skonwertuj je do obsługiwanego formatu. Zarówno program iTunes, jak i Windows Media Player mogą konwertować pliki muzyczne.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.