90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie systemu do pracy

Przed pierwszym użyciem głośnika Bose® SoundLink® Color należy podłączyć go do gniazda zasilania i naładować akumulator.

Podłącz mały wtyk kabla zasilającego do gniazda zasilania (POWER) z tyłu głośnika.

Podłącz kabel zasilacza do gniazda DC podstawki ładującej.

Podłącz duży wtyk kabla zasilającego do gniazda w zasilaczu.

Wysuń bolce zasilacza.

Podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Wskaźnik akumulatora zacznie migać na pomarańczowo, a głośnik wyemituje dźwięk.

Wskazówki dotyczące ustawiania głośnika

W przypadku, gdy głośnik jest używany w pomieszczeniu, jakość dźwięku zależy od miejsca, w którym został ustawiony. Kiedy głośnik jest używany na zewnątrz, należy spodziewać się zmiany jakości dźwięku przy oddalaniu się od niego. Przy wyborze miejsca pracy głośnika należy mieć na uwadze następujące wytyczne:

  • Zasięg funkcji Bluetooth to 10 metrów. Jeśli urządzenie odtwarzające znajdzie się w większej odległości od głośnika, jakość dźwięku pogorszy się, a ponadto połączenie może zostać zerwane.

    Optymalną jakość dźwięku uzyskuje się, gdy przednia część głośnika jest skierowana w stronę słuchacza.
  • Tył głośnika powinien znajdować się blisko ściany, ale jej nie dotykać. Takie ustawienie zapewnia najlepszą jakość niskich tonów. Ilość niskich tonów spada wraz z oddalaniem głośnika od ściany. Nie należy kłaść głośnika na jego tylnej części. Dźwięk jest emitowany zarówno z przodu, jak i z tyłu głośnika.
  • Głośnika nie należy umieszczać w ograniczonej przestrzeni, gdzie będzie zasłonięty ze wszystkich stron poza przodem, ponieważ spowoduje to obniżenie jakości dźwięku.
  • Głośnika nie należy kłaść na mokrych lub brudnych powierzchniach.
  • Głośnik należy ustawiać wyłącznie w pozycji pionowej, na gumowych stópkach.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.