90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie systemu do pracy

Przed pierwszym użyciem głośnika Bose® SoundLink® Mini należy podłączyć go do gniazda zasilania i naładować akumulator. Kabel zasilacza można podłączyć do podstawki ładującej lub bezpośrednio do głośnika. Podczas ładowania akumulatora można zacząć korzystać z głośnika.

Przygotowywanie podstawki ładującej

Podstawka ładująca stanowi stację bazową dla głośnika Bose SoundLink® Mini. Aby przygotować podstawkę ładującą, wykonaj następujące czynności:

Wysuń bolce zasilacza.

Podłącz kabel zasilacza do gniazda DC podstawki ładującej.

Umieść głośnik na podstawce ładującej w taki sposób, aby złącza ze stykami były ustawione w linii. Nie wciskaj głośnika do podstawki.

Podłącz zasilacz do działającego gniazdka elektrycznego. Głośnik wyemituje sygnał dźwiękowy, aby potwierdzić podłączenie do zasilania. Rozpocznie się proces ładowania. O jego trwaniu będzie informować migająca na żółto ikona akumulatora. Po podłączeniu do źródła zasilania można zacząć korzystać z głośnika Bose SoundLink® Mini.

Wskazówki dotyczące ustawiania głośnika

Kiedy głośnik Bose SoundLink® Mini jest używany w pomieszczeniu, jakość dźwięku zależy w dużej mierze od miejsca, w którym został ustawiony. Kiedy głośnik jest używany na zewnątrz, należy spodziewać się zmiany jakości dźwięku przy oddalaniu się od niego. Przy wyborze miejsca pracy głośnika należy mieć na uwadze następujące wytyczne:

  • Optymalną jakość dźwięku uzyskuje się, gdy przednia część głośnika jest skierowana w stronę słuchacza.
  • Tył głośnika powinien znajdować się blisko ściany, ale jej nie dotykać. Takie ustawienie zapewnia najlepszą jakość niskich tonów. Ilość niskich tonów spada wraz z oddalaniem głośnika od ściany. Nie należy kłaść głośnika na jego tylnej części. Dźwięk jest emitowany zarówno z przodu, jak i z tyłu głośnika.
  • Głośnika nie należy umieszczać w ograniczonej przestrzeni, gdzie będzie zasłonięty ze wszystkich stron poza przodem, ponieważ spowoduje to obniżenie jakości dźwięku.
  • Głośnika nie należy kłaść na mokrych lub brudnych powierzchniach.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.