90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie systemu do pracy

Sprzedawane głośniki są częściowo naładowane. Przed pierwszym użyciem głośnika podłącz go do gniazda zasilania. Głośnika nie trzeba ładować do końca, ale wymagane jest podłączenie go przed pierwszym użyciem, ponieważ zapewnia to aktywację akumulatora.

Podłącz małą wtyczkę kabla USB do złącza USB micro-B na głośniku.

Podłącz drugi koniec kabla do źródła zasilania USB.

Podłącz zasilacz USB do gniazda zasilania. Jeśli to konieczne, podłącz adapter zasilacza sieciowego odpowiedni dla danego regionu do gniazda zasilania. Wskaźnik akumulatora zamiga na pomarańczowo, a głośnik wyemituje dźwięk. Gdy akumulator jest w pełni naładowany, wskaźnik świeci na zielono.

Wskazówki dotyczące ustawiania głośnika

Jeśli z głośników korzysta się wewnątrz pomieszczeń, jakość dźwięku zależy od rozmieszczenia głośników. Jeśli z głośników korzysta się na zewnątrz, jakość dźwięku zależy od odległości słuchacza od głośników. Przy wyborze miejsca pracy głośnika należy mieć na uwadze następujące wytyczne:

  • Zasięg funkcji Bluetooth to 9 metrów. Jeśli urządzenie odtwarzające znajdzie się w większej odległości od głośnika, jakość dźwięku pogorszy się, a ponadto połączenie może zostać zerwane.
  • Odsuń pozostałe sprzęty bezprzewodowe na odległość przynajmniej 1 metra od głośnika.
  • Umieść głośnik i urządzenie z dala od jakichkolwiek metalowych szafek, innych elementów audio-wideo oraz bezpośrednich źródeł ciepła.
  • Głośnika nie należy kłaść na mokrych ani brudnych powierzchniach.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.