90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

System się nie włącza

  • Wykonaj reset systemu, wyjmując z gniazdka kabel zasilania na około 5 minut. Po podłączeniu zasilania system powinien wyemitować dźwięk startowy (w ciągu 10 sekund). Odczekaj 30 sekund i włącz system. Uwaga: kontrolka na przednim panelu powinna się świecić na zielono podczas uruchamiania systemu.
  • Pamiętaj, że kabel zasilający musi być prawidłowo włożony do gniazdka ściennego i do gniazda z tyłu systemu. Kabel zasilający zaprojektowano tak, aby dokładnie pasował do gniazda z tyłu systemu, co zapewnia niezawodność podłączenia. Kabel może wymagać użycia odrobiny siły. W przeciwnym razie może nie być odpowiednio dociśnięty
  • Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do działającego gniazdka elektrycznego. Jeżeli system nie emituje dźwięku po podłączeniu do gniazdka, wypróbuj inne urządzenie, np. lampę. W razie potrzeby podłącz system do innego gniazdka, aby sprawdzić czy problem nie dotyczy instalacji elektrycznej.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.