90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Tryb korekcji głosu

Jakość głosu w programach radiowych jest zależna w dużym stopniu od mikrofonu lub stopnia wzmocnienia niskich częstotliwości używanego przez niektóre stacje radiowe (co umożliwia poprawienie jakości głosu w przypadku zwykłych odbiorników radiowych). W przypadku zaawansowanych technicznie urządzeń audio może to być przyczyną nienaturalnej barwy głosu lub eksponowania niskich częstotliwości. System obsługuje tryb Rozmowy radiowe, umożliwiający automatyczne kompensowanie nienaturalnie eksponowanych niskich częstotliwości. Dzięki temu dźwięk jest bardziej naturalny.

Podczas słuchania radia naciśnij dwukrotnie przycisk PLAY MODE na pilocie, aby włączyć lub wyłączyć tryb Rozmowy radiowe. Po włączeniu tego trybu wyświetlany jest komunikat „Talk radio – on”, a po wyłączeniu tego trybu wyświetlany jest komunikat „Talk radio – off”.

Play Mode

Uwaga: tryb TALK RADIO zostanie automatycznie wyłączony po dostrojeniu innej stacji, przełączeniu na inne źródło sygnału lub wyłączeniu systemu.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.