90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Tryb korekcji głosu

Dotyczy:

Jakość głosu w programach radiowych jest zależna w dużym stopniu od mikrofonu lub stopnia wzmocnienia niskich częstotliwości używanego przez niektóre stacje radiowe (co umożliwia poprawienie jakości głosu w przypadku zwykłych odbiorników radiowych). W przypadku zaawansowanych technicznie urządzeń audio może to być przyczyną nienaturalnej barwy głosu lub eksponowania niskich częstotliwości. System Wave® radio obsługuje tryb TALK RADIO umożliwiający automatyczne kompensowanie nienaturalnie eksponowanych niskich częstotliwości. Dzięki temu dźwięk jest bardziej naturalny.

podczas słuchania radia naciśnij dwukrotnie przycisk play mode na pilocie, aby włączyć lub wyłączyć tryb talk radio. po włączeniu tego trybu jest wyświetlany komunikat „talk radio- on”, a po jego wyłączeniu pojawia się komunikat „talk radio- off”.

Play Mode

Uwaga: ustawienie wybrane dla trybu TALK RADIO zostaje automatycznie anulowane po dostrojeniu innej stacji, przełączeniu na inne źródło sygnału lub wyłączeniu systemu Wave® radio.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.