90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Brak dostępu do biblioteki muzycznej

Dotyczy:

więcej...

Wykorzystaj poniższe informacje, jeśli napotykasz problemy z biblioteką muzyczną.

 • Wyłącz i ponownie włącz komputer lub dysk NAS, który przechowuje Twoją bibliotekę muzyczną.
 • Przywróć ustawienia fabryczne systemu Bose.
 • Jeśli korzystasz z programu iTunes w wersji 12.2 lub nowszej, otwórz go i wybierz iTunes > Preferences (Preferencje) > Advanced (Zaawansowane). W menu Advanced (Zaawansowane) upewnij się, że opcja „Share iTunes Library XML with other applications” (Udostępnij XML biblioteki iTunes innym programom) jest zaznaczona. W przeciwnym razie biblioteka programu iTunes nie będzie dostępna w systemie SoundTouch.
 • Jeśli korzystasz z programu iTunes w wersji 12.5.2 na komputerze z systemem Windows, sprawdź, czy plik „iTunes Music Library.xml” znajduje się w domyślnej lokalizacji iTunes (C:\Użytkownicy\[nazwa użytkownika]\Muzyka\iTunes). Jeśli go tam nie ma, zlokalizuj go i przenieś go do tego folderu.
 • Zaloguj się do ustawień routera i tymczasowo wyłącz zaporę routera w celu określenia, czy nie blokuje systemu SoundTouch.
 • Jeśli korzystasz z dysku NAS, sprawdź, czy dysk jest dostępny w programach Windows Media Player lub iTunes. Jeśli nie, prawdopodobnie dysk nie komunikuje się z siecią. Spróbuj wyłączyć i ponownie uruchomić dysk lub odłączyć go od sieci i ponownie z nią połączyć.
 • Usuń i ponownie dodaj bibliotekę muzyczną:
 1. W aplikacji wybierz kolejno Menu (≡) > Settings (Ustawienia) > Music Services (Usługi muzyczne) > Music Library (Biblioteka muzyczna).
  Uwaga: w przypadku komputerów stacjonarnych i tabletów, jeśli ikona Menu (≡) nie jest widoczna, wysuwane menu może być już otwarte).
 2. Wybierz swoją bibliotekę.
 3. Wybierz „REMOVE MUSIC LIBRARY” (Usuń bibliotekę muzyczną).
 4. W oknie z potwierdzeniem wybierz „REMOVE” (Usuń).
 5. Ponownie dodaj bibliotekę do aplikacji, wybierając kolejno Menu (≡) > Add Service (Dodaj usługę) >  Music Library on NAS (Biblioteka muzyczna na dysku NAS).
 6. Nadaj nową nazwę bibliotece (opcjonalnie.
 7. Wybierz „ADD MUSIC LIBRARY” (Dodaj bibliotekę muzyczną).

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.