90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Opis przycisków sterujących

Przyciski sterujące znajdują się na górze głośnika. Poniżej zamieszczono opis każdego przycisku i jego funkcji.

Zasilanie: naciśnij ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć głośnik. Naciśnij i przytrzymaj, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora.

Wyciszenie: naciśnij ten przycisk, aby wyciszyć lub anulować wyciszenie dźwięku głośnika.

Minus (-): zmniejsza poziom głośności głośnika. Naciśnij i przytrzymaj, aby płynnie zmniejszyć głośność.

Plus (+): zwiększa poziom głośności głośnika. Naciśnij i przytrzymaj, aby płynnie zwiększyć głośność. Podczas zmniejszania lub zwiększania głośności miga wskaźnik źródła. Dwukrotne mignięcie wskaźnika źródła oznacza ustawienie minimalnego lub maksymalnego poziomu głośności.

Bluetooth®: naciśnij ten przycisk, aby wybrać źródło Bluetooth. Głośnik spróbuje połączyć się z ostatnim sparowanym urządzeniem. W razie braku sparowanych urządzeń głośnik przełączy się w tryb umożliwiający jego wykrycie. Po wybraniu źródła Bluetooth naciśnij przycisk jeszcze raz, aby przełączyć głośnik w tryb umożliwiający jego wykrycie i pozwolić na sparowanie go z innym urządzeniem Bluetooth. Naciśnij przycisk ponownie, aby powrócić do trybu łączenia. Jeśli po wybraniu źródła Bluetooth przez pięć minut nie zostanie podłączone żadne urządzenie, głośnik się wyłączy.

AUX: naciśnij ten przycisk, aby wybrać źródło podłączone do wejścia AUX.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.