90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Opis przycisków systemu

Głośnik SoundLink® można obsługiwać, korzystając z przycisków znajdujących się w jego górnej części. Poniżej znajdziesz opis tych przycisków.

ZASILANIE: naciśnij ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć głośnik. Naciśnij i przytrzymaj, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora.

AUX: naciśnij ten przycisk, aby wybrać zewnętrzne urządzenie audio podłączone do wejścia AUX.

Bluetooth®: naciśnij ten przycisk, aby wybrać źródło Bluetooth®. Głośnik spróbuje połączyć się z ostatnim sparowanym urządzeniem.

Aby wybrać inne urządzenie, naciśnij i przytrzymaj ten przycisk przez 3 sekundy, dzięki czemu będzie możliwe wykrycie głośnika. Teraz będzie można sparować kolejne urządzenie Bluetooth®.

Gdy jest nawiązane połączenie z urządzeniem (urządzenie jest sparowane), naciśnij ten przycisk, aby rozłączyć sparowane urządzenie. Głośnik SoundLink® będzie oczekiwał na połączenie z innym sparowanym urządzeniem. Jeśli przez 30 minut nie zostanie nawiązane połączenie z żadnym urządzeniem, głośnik się wyłączy.

WYCISZENIE: wycisza dźwięk z głośnika.

ZWIĘKSZANIE GŁOŚNOŚCI: naciśnij przycisk „+”, aby zwiększyć głośność.

ZMNIEJSZANIE GŁOŚNOŚCI: naciśnij przycisk „–”, aby zmniejszyć głośność.

Uwaga: po każdym naciśnięciu przycisku „+” lub „–” miga jednokrotnie wskaźnik na panelu przednim. Po osiągnięciu maksymalnego lub minimalnego poziomu głośności wskaźnik miga dwukrotnie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.