90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Ręczna aktualizacja systemu SoundTouch

Zanim zaczniesz

Jeśli system jest podłączony do sieci domowej, sprawdza on dostępność aktualizacji oprogramowania za każdym razem, gdy jest używany. Jeśli dostępna jest aktualizacja, zaczyna automatycznie ją pobierać. Gdy aktualizacja zostanie w całości pobrana, przy wyłączaniu konsoli na ekranie pojawi się komunikat informujący, że aktualizacja jest gotowa do zainstalowania. Po zakończeniu instalacji system automatycznie się wyłączy. 

Aktualizacja jednostki sterującej

Po podłączeniu do sieci z dostępem do Internetu jednostka sterująca będzie sprawdzać dostępność aktualizacji przy każdym użyciu. Jeśli dostępna będzie aktualizacja, zostanie ona automatycznie pobrana do jednostki sterującej. Po zakończeniu pobierania pliku na ekranie pojawi się komunikat „Aktualizacja jest gotowa do instalacji. Zainstalować teraz?”, gdy system zostanie wyłączony.

  • Upewnij się, że moduł basowy i bezprzewodowe odbiorniki dźwięku przestrzennego są podłączone bezprzewodowo do jednostki sterującej. W przeciwnym razie aktualizacja tych elementów nie będzie możliwa.
  • Aby rozpocząć instalację, wybierz opcję Zainstaluj.
  • Po zakończeniu instalacji system się wyłączy.

Systemów Lifestyle 550, 600 i 650 nie można zaktualizować za pomocą aplikacji SoundTouch. Naciśnij przycisk SETUP na pilocie, a następnie wybierz opcję „Aktualizacja oprogramowania”, aby określić, czy aktualizacja oprogramowania została pobrana na jednostkę sterującą. Jeśli jakiekolwiek automatyczne aktualizacje będą gotowe do instalacji, na ekranie zostaną wyświetlone instrukcje.

Aktualizacja modułu basowego

Aby zaktualizować moduł basowy, musi on być bezprzewodowo podłączony do konsoli. Jeśli podczas aktualizacji systemu moduł basowy był podłączony do konsoli za pomocą kabla 3,5 mm, jego aktualizacja nie dojdzie do skutku. Aby zaktualizować moduł basowy, odłącz obie wtyczki kabla 3,5 mm, połącz moduł basowy z jednostką sterującą bezprzewodowo i ponownie zainstaluj oprogramowanie przy użyciu metody ręcznej opisanej poniżej w sekcji „Aktualizowanie za pomocą napędu USB”. 

Aktualizacja pilota zdalnego sterowania

Jeśli dla pilota zdalnego sterowania sparowanego z jednostką sterującą gotowa jest aktualizacja, konsola zaktualizuje go w ciągu 10 minut. Po aktualizacji z pilota nie będzie można korzystać przez około minutę.

Aktualizowanie za pomocą napędu USB (metoda alternatywna)

Uwaga: aktualizacja musi zostać skopiowana na urządzenie pamięci flash USB sformatowane za pomocą komputera PC. Użycie napędu USB sformatowanego za pomocą komputera Mac nie jest obsługiwane z powodu dodatkowych plików zasobów zapisanych na napędzie przez system Mac OS.

Kliknij poniższe łącze, aby pobrać plik aktualizacji.

Po wyświetleniu monitu kliknij Zapisz. Zapisz plik Update.avu na pulpicie (nie zmieniaj nazwy pliku). Jeśli nie widzisz monitu, możliwe, że plik został pobrany automatycznie. Odszukaj plik „Update.avu” w stopce lub nagłówku okna przeglądarki albo w folderze pobranych plików.

Skopiuj plik aktualizacji na napęd USB.

  1. Włóż napęd USB do gniazda USB komputera.
  2. Skopiuj lub przeciągnij i upuść plik „Update.avu” na napęd USB.
  3. Wyjmij napęd USB z gniazda.

Na pilocie zdalnego sterowania naciśnij przycisk „SETUP”. Wyświetli to menu UNIFY.

Wybierz opcję „Aktualizacja oprogramowania” z menu UNIFY.

Włóż napęd USB do gniazda oznaczonego jako „SERVICE” z tyłu konsoli.

Wybierz opcję „Aktualizacja USB”. Rozpocznie to aktualizację z napędu USB.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Uwaga: menu UNIFY będzie dostępne dopiero po zakończeniu wstępnej konfiguracji systemu Lifestyle.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.