90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Aktualizowanie słuchawek

Aktualizacje będą dostępne dla słuchawek co pewien czas. Zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect, aby zapewnić aktualność oprogramowania słuchawek.

Aktualizowanie słuchawek za pomocą aplikacji Bose Connect

Aplikacja Bose Connect będzie sprawdzać dostępność aktualizacji przy każdym uruchomieniu i sparowaniu słuchawek. Jeśli aktualizacja będzie dostępna, w aplikacji pojawi się ikona pobierania. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie i zostanie ona pobrana do urządzenia. Może to zająć nawet 45 minut. Postęp pobierania aktualizacji będzie wskazywać okrąg na ikonie pobierania. Można normalnie korzystać ze słuchawek, gdy aktualizacja będzie przygotowywana w tle.

Kiedy będzie gotowa, otrzymasz w aplikacji powiadomienie „UPDATE” (AKTUALIZUJ). Dotknij powiadomienia na ekranie, aby rozpocząć aktualizację słuchawek.

Powinno to zająć tylko kilka minut. Nie wyłączaj słuchawek podczas aktualizacji.

Ręczne aktualizowanie słuchawek

Możesz zaktualizować słuchawki za pomocą strony btu.Bose.com, na której znajdziesz instrukcje. Ta metoda może trwać krócej, ale wymaga jednak użycia kabla micro-USB.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.