90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Aktualizowanie głośnika

Aktualizacje dla głośnika będą dostępne co pewien czas. Zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect, aby zapewnić aktualność oprogramowania głośnika.

Aktualizowanie głośnika za pomocą aplikacji Bose Connect

Aplikacja Bose Connect będzie sprawdzać dostępność aktualizacji przy każdym uruchomieniu i sparowaniu głośnika. Jeśli aktualizacja będzie dostępna, w aplikacji pojawi się ikona pobierania. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie i zostanie ona pobrana do urządzenia. Może to zająć nawet 45 minut. Postęp pobierania aktualizacji będzie wskazywać okrąg na ikonie pobierania. Można normalnie korzystać z głośnika, gdy aktualizacja będzie przygotowywana w tle.

Kiedy będzie gotowa, otrzymasz w aplikacji powiadomienie „UPDATE” (AKTUALIZUJ). Dotknij powiadomienia na ekranie, aby rozpocząć aktualizację głośnika.

Powinno to zająć tylko kilka minut. Nie wyłączaj głośnika podczas aktualizacji.

Ręczne aktualizowanie głośnika

Możesz zaktualizować głośnik za pomocą strony btu.Bose.com, na której znajdziesz instrukcje. Ta metoda może trwać krócej, jednak wymaga użycia kabla micro-USB.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.