90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Aktualizacja oprogramowania systemu (dołączony film)

Aktualizacja oprogramowania jest udostępniana w celu poprawy wydajności systemu. Aby zaktualizować oprogramowanie, wykonaj następujące czynności:

Upewnij się, że system SoundLink® Air jest podłączony do sieci Wi-Fi połączonej z Internetem. Wskaźnik Wi-Fi na przednim panelu powinien się świecić na niebiesko.

Wskaźnik Wi-Fi

Korzystając z pilota, przytrzymaj przycisk WYCISZENIA przez 10 sekund i obserwuj przez ten czas diodę sieci Wi-Fi.

Wyciszenie

Jeśli dioda sieci Wi-Fi dwukrotnie mignie na zielono, możesz zwolnić przycisk WYCISZENIA: oprogramowanie systemu jest aktualne. System powróci do poprzedniego trybu działania.

Wyciszenie

Jeśli dioda sieci Wi-Fi zacznie szybko migać na zielono, zwolnij przycisk WYCISZENIA: wymagana jest aktualizacja oprogramowania. Rozpocznie się pobieranie oprogramowania. Wskaźnik sieci Wi-Fi będzie migać, dopóki pobieranie się nie zakończy. Podczas instalacji oprogramowania wskaźnik sieci Wi-Fi będzie świecić zielonym światłem stałym przez 3 sekundy, po których mignie dwukrotnie. Sekwencja będzie powtarzana do momentu ukończenia instalacji. Po zakończeniu instalacji usłyszysz dźwięk, a system uruchomi się ponownie. Następnie system automatycznie nawiąże łączność z siecią Wi-Fi.

Uwaga: instalacja aktualizacji oprogramowania może zająć kilka minut.

Wyciszenie

PRZESTROGA: Nie odcinaj zasilania od systemu SoundLink® Air podczas aktualizacji oprogramowania.

Uwaga: jeżeli wskaźnik sieci Wi-Fi zacznie migać na czerwono, oznacza to, że wystąpił błąd systemu. Skontaktuj się z działem obsługi klientów firmy Bose, aby uzyskać pomoc.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.