90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z trybu Aware

W trybie Aware opatentowana technologia Bose® wykorzystuje jeden z mikrofonów wbudowanych w słuchawkę douszną do wychwytywania dźwięków otoczenia i przesyłania ich do uszu użytkownika. Dzięki temu użytkownik słucha muzyki i jednocześnie słyszy, co dzieje się w otoczeniu. Tryb Aware zachowuje minimalną ilość redukcji hałasu w celu blokowania określonych dźwięków tła i jednocześnie pozwala użytkownikowi na słyszenie dźwięków z najbliższego otoczenia.

Tak jak w przypadku każdych słuchawek sygnał dobiegający ze źródła dźwięku może sprawić, że otoczenie nie będzie słyszalne. Jednak kiedy głośność dźwięku jest na średnim poziomie, tryb Aware umożliwia słyszenie dźwięków z otoczenia.

aby włączyć tryb aware, naciśnij przycisk trybu z boku pilota zdalnego sterowania. będziesz teraz słyszeć niektóre dźwięki otoczenia, takie jak powiadomienia o ruchu drogowym czy komunikaty linii lotniczej.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.