90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z opaski na ramię (dołączony film)

użytkownicy urządzeń iphone 5: prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania informacji o zakupie opaski odpowiadającej wielkością rozmiarowi telefonu.

  • Stany Zjednoczone: 888 757 9943
  • Kanada: 800 905 2177

Korzystanie z opaski na ramię

Dzięki opasce na ramię urządzenie nie przemieszcza się podczas ćwiczeń. Ponadto w opasce można przechowywać słuchawki po zakończeniu treningu.

Włóż urządzenie do kieszeni i podłącz kabel słuchawek do gniazda słuchawkowego. Obsługa ekranu dotykowego urządzenia jest możliwa poprzez okienko w opasce.

Wsuń opaskę na ramię i podwiń nadmiarowy materiał pod wypustkę. Pociągnij za wypustkę i unieruchom ją tak, aby uzyskać prawidłowe dopasowanie. Wypustka umożliwia również przechowywanie słuchawek, kiedy nie są używane.

Przestroga: opaska na ramię nie jest wodoodporna. Nie chroni w pełni urządzenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi ani dużą ilością potu. W związku z tym należy uważać, aby urządzenie w opasce nie zostało uszkodzone przez wilgoć.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.