90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z przełącznika HI/LO

Przełącznik HI/LO (tłumik audio) jest wykorzystywany do regulacji głośności dźwięku płynącego z różnych źródeł. Nie ma wpływu na redukcję hałasu.

Przed użyciem słuchawek zwróć uwagę na ustawienie tego przełącznika. Przełącznik znajduje się przy końcówce kabla audio włożonej do gniazda słuchawek. Jeśli do słuchawek jest podłączony kabel audio, chwyć go możliwie najbliżej lewej muszli słuchawek. Delikatnie wyciągnij kabel z gniazda, aby uzyskać dostęp do przełącznika, jak pokazano poniżej.

Wybierz ustawienie odpowiednie dla źródła dźwięku, z którego chcesz skorzystać.

Ustawienie LO jest zwykle używane w przypadku samolotowych systemów audio lub urządzeń audio korzystających z zasilania sieciowego, takich jak domowy system stereofoniczny.

Ustawienie HI jest zazwyczaj wykorzystywane w przypadku urządzeń audio zasilanych bateryjnie.

Wsuń końcówkę kabla zawierającą przełącznik do otworu w lewej muszli słuchawek i dociśnij ją tak, aby zrównała się z bokiem muszli.

Podłącz wtyk słuchawek do źródła dźwięku i upewnij się, że głośność źródła jest odpowiednio niska. Możesz teraz założyć słuchawki i włączyć ich zasilanie (przełącznikiem znajdującym się na prawej muszli), aby słuchać muzyki z bezpiecznym poziomem głośności i jednocześnie korzystać z funkcji redukcji hałasu. Skorzystaj z przycisków regulacji głośności wybranego urządzenia audio, aby dostosować poziom głośności.

Jeśli przełącznik HI/LO znajduje się w położeniu LO i trzeba zwiększyć poziom głośności w źródle dźwięku powyżej połowy zakresu, zdejmij słuchawki. Przestaw przełącznik w pozycję HI. Zmniejsz poziom głośności w źródle dźwięku. Załóż słuchawki i powoli zwiększ poziom głośności w źródle dźwięku.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.