90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z aplikacji Bose Sleep

Pobieranie aplikacji Bose Sleep

Pobierz wymaganą i bezpłatną aplikację Bose Sleep, aby skonfigurować słuchawki, ustawiać alarmy, wybierać dźwięki maskujące i zmieniać zaawansowane ustawienia.

Włączanie

Aby otworzyć pokrywę pokrowca z ładowarką, skieruj logo firmy Bose w górę i przesuń pokrywę od siebie.

Poczekaj, aż wskaźniki ładowania słuchawek sleepbuds zaczną wolno migać na biało, następnie wyjmij słuchawki z pokrowca

Podłączanie urządzenia przenośnego

Po wyjęciu słuchawek sleepbuds z pokrowca z ładowarką otwórz aplikację Bose Sleep. Aplikacja spróbuje zlokalizować Twoje słuchawki sleepbuds. Jeśli jej się nie uda, umieść słuchawki z powrotem w pokrowcu na kilka sekund, po czym wyjmij je. Aplikacja będzie kontynuować wyszukiwanie Twoich słuchawek.

Gdy już je znajdzie, pojawią się na ekranie wraz z aktualnym poziomem naładowania akumulatora. Jeżeli akumulatory słuchawek sleepbuds są naładowane w różnym stopniu, na ekranie głównym wyświetlana jest najniższa z tych wartości procentowych.

Jeśli chcesz sprawdzić stan naładowania poszczególnych słuchawek, dotknij procentów akumulatorów, a zobaczysz ekran z obiema słuchawkami i ich poziomem naładowania.

Słuchanie dźwięków

Aby rozpocząć słuchanie dźwięków, dotknij paska na dole. Spowoduje to wyświetlenie ekranu wyboru dźwięków. Możesz wybrać różne dźwięki, przesuwając w lewo lub w prawo. Naciśnij przycisk „Play”, aby rozpocząć odtwarzanie, następnie ustaw głośność za pomocą suwaka na dole. 

Ustawianie alarmu

Aby ustawić alarm, dotknij przycisku „Set Alarm” na stronie głównej. Tu możesz włączać i wyłączać alarmy, edytować je i dodawać nowe. Aby wybrać kilka alarmów, naciśnij przycisk „EDIT”. Dotknij danego alarmu, aby edytować jego godzinę i zaplanowane dni. 

Wyłączanie

Aby wyłączyć słuchawki, umieść je w pokrowcu z ładowarką. Zanim zamkniesz pokrowiec, poczekaj, aż wskaźniki ładowania słuchawek sleepbuds zaczną wolno migać na biało.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.