90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie ze standardowego kabla audio

Słuchawki można podłączyć do różnych źródeł dźwięku: odtwarzaczy CD/DVD/MP3, komputerów, laptopów i domowych systemów stereofonicznych.

Aby podłączyć słuchawki do tych źródeł dźwięku, kieruj się poniższymi wskazówkami:

  • Do większości urządzeń pasuje pojedynczy wtyk słuchawkowy 3,5 mm. Adapter nie jest wymagany.
  • Aby podłączyć słuchawki do domowego systemu audio, podłącz stereofoniczny adapter telefoniczny 6,35 mm (dostępny w sklepach elektronicznych) do wtyku znajdującego się na końcu kabla słuchawek.
  • Jeśli zależy Ci na zachowaniu większej odległości od domowego systemu audio, dołącz do kabla audio słuchawek przedłużacz o długości 6 m (do kupienia na karcie Akcesoria powyżej). Dzięki temu zyskasz większą elastyczność w wyborze źródła dźwięku i swobodę ruchu.
  • Oznaczenia na pałąku wskazują, jak założyć słuchawki, aby leżały i działały prawidłowo (L oznacza lewe ucho, R — prawe). Załóż słuchawki i dostosuj długość pałąka tak, aby opierał się na głowie. Dopasuj poduszki nauszne wygodnie wokół uszu w taki sposób, aby całkowicie je obejmowały.
  • Słuchawki Bose® są wyposażone w opatentowaną technologię, która umożliwia uzyskanie czystszego i bardziej precyzyjnego dźwięku w całym zakresie częstotliwości. Nie ma potrzeby zwiększania poziomu głośności, aby usłyszeć subtelne niuanse, ani korzystania z regulacji tonów, na przykład funkcji wzmocnienia basów. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wyłącz wzmocnienie basów w urządzeniu przenośnym. Jeśli ta funkcja nie zostanie wyłączona, tony niskie mogą być przesadnie nasycone i mogą pojawiać się zniekształcenia.

Uwaga: każdy produkt przeznaczony do wzmacniania dźwięku do wysokiego poziomu może spowodować uszkodzenie słuchu, jeśli będzie nieprawidłowo używany. W celu ochrony słuchu wybierz minimalne ustawienie głośności w urządzeniu źródłowym przed założeniem słuchawek. Następnie dostosuj głośność do poziomu, jaki Ci odpowiada, i nie zmieniaj jej podczas słuchania muzyki.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.