Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Korzystanie ze standardowego kabla audio

Słuchawki można podłączyć do różnych źródeł dźwięku: odtwarzaczy CD/DVD/MP3, komputerów, laptopów i domowych systemów stereofonicznych.

Aby podłączyć słuchawki do tych źródeł dźwięku, kieruj się poniższymi wskazówkami:

  • Do większości urządzeń pasuje pojedynczy wtyk słuchawkowy 3,5 mm. Adapter nie jest wymagany.
  • Aby podłączyć słuchawki do domowego systemu audio, podłącz stereofoniczny adapter telefoniczny 6,35 mm (dostępny w sklepach elektronicznych) do wtyku znajdującego się na końcu kabla słuchawek.
  • Jeśli zależy Ci na zachowaniu większej odległości od domowego systemu audio, dołącz do kabla audio słuchawek przedłużacz o długości 6 m (do kupienia na karcie Akcesoria powyżej). Dzięki temu zyskasz większą elastyczność w wyborze źródła dźwięku i swobodę ruchu.
  • Oznaczenia na pałąku wskazują, jak założyć słuchawki, aby leżały i działały prawidłowo (L oznacza lewe ucho, R — prawe). Załóż słuchawki i dostosuj długość pałąka tak, aby opierał się na głowie. Dopasuj poduszki nauszne wygodnie wokół uszu w taki sposób, aby całkowicie je obejmowały.
  • Słuchawki Bose® są wyposażone w opatentowaną technologię, która umożliwia uzyskanie czystszego i bardziej precyzyjnego dźwięku w całym zakresie częstotliwości. Nie ma potrzeby zwiększania poziomu głośności, aby usłyszeć subtelne niuanse, ani korzystania z regulacji tonów, na przykład funkcji wzmocnienia basów. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wyłącz wzmocnienie basów w urządzeniu przenośnym. Jeśli ta funkcja nie zostanie wyłączona, tony niskie mogą być przesadnie nasycone i mogą pojawiać się zniekształcenia.

Uwaga: każdy produkt przeznaczony do wzmacniania dźwięku do wysokiego poziomu może spowodować uszkodzenie słuchu, jeśli będzie nieprawidłowo używany. W celu ochrony słuchu wybierz minimalne ustawienie głośności w urządzeniu źródłowym przed założeniem słuchawek. Następnie dostosuj głośność do poziomu, jaki Ci odpowiada, i nie zmieniaj jej podczas słuchania muzyki.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.