Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Korzystanie ze słuchawek

Włączanie

Przestaw przełącznik zasilania na module sterującym w położenie ON. Słuchawki uruchomią się w trybie redukcji hałasu, który wytłumia większość dźwięków docierających z otoczenia.

Uwaga: po wyłączeniu zasilania słuchawki nadal będą odtwarzać dźwięk, ale bez redukcji hałasu. Jednak jakość dźwięku ulegnie pogorszeniu.

Zmiana trybu

aby wybrać tryb aware, naciśnij przycisk trybu znajdujący się z boku pilota zdalnego sterowania. w tym trybie będziesz słyszeć niektóre dźwięki otoczenia, takie jak powiadomienia o ruchu.

Przycisk trybu

Podłączanie słuchawek

Słuchawki Bose® QuietComfort® 20 można podłączyć do standardowego gniazda słuchawkowego 3,5 mm w większości smartfonów i urządzeń przenośnych, takich jak iPod®.

Odbieranie i kończenie połączeń

aby zapewnić wygodę użytkowania z większością smartfonów, zestaw słuchawkowy wyposażono we wbudowany mikrofon i łatwo dostępny przycisk odbierania/kończenia połączeń. naciśnij przycisk odbierania/kończenia połączeń, aby odebrać lub zakończyć połączenie.

Przycisk odbierania/kończenia połączeń

Uwaga: w przypadku niektórych telefonów użycie funkcji może wymagać dwukrotnego naciśnięcia lub naciśnięcia i przytrzymania przycisku odbierania/kończenia połączeń.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.