NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.

Gdzie znaleźć numer seryjny

W większości przypadków numer seryjny można znaleźć z tyłu lub na spodzie produktu, niedaleko kodu kreskowego. Numery seryjne mają 17 cyfr długości (lub 4 cyfry w przypadku niektórych słuchawek) i mogą zawierać litery i cyfry. Ponadto produkty zgodne z aplikacjami Bose Connect, Bose Music, Bose Sleep i Bose Hear będą wyświetlać numer seryjny w aplikacji w menu Settings (Ustawienia) > Product Info (Informacje o produkcie).

Oto przykład numeru seryjnego na urządzeniu:

Jeśli nie możesz znaleźć numeru seryjnego na urządzeniu, oto kilka dodatkowych miejsc, które można sprawdzić:

Słuchawki

In-ear

4-cyfrowy kod jest umieszczony na obudowie słuchawki lub na końcówce. Jego znalezienie może wymagać zdjęcia silikonowej końcówki.

Around-ear

17-cyfrowy numer seryjny jest umieszczony po wewnętrznej stronie muszli. Jego odsłonięcie może wymagać delikatnego podniesienia wewnętrznej tkaniny.

On-ear

4-cyfrowy kod jest umieszczony na pałąku. Jeśli nie możesz go znaleźć, zdejmij poduszki, aby odsłonić 17-cyfrowy numer seryjny na muszli słuchawek. Jeśli Twoje słuchawki są wyposażone w akumulator, wyjmij go i spójrz do wewnątrz komory akumulatora.

Zatyczki maskujące hałas sleepbuds

17-cyfrowy numer seryjny jest umieszczony na spodzie etui z ładowarką.

Słuchawki lotnicze

17-cyfrowy numer seryjny słuchawek jest umieszczony na pałąku pod poduszką. Moduł sterowania w komorze akumulatora może zawierać dodatkowy numer seryjny.

Gadżety do noszenia

Głośnik SoundWear Companion

17-cyfrowy numer seryjny jest umieszczony na spodniej stronie głośnika w pobliżu portu USB. Jeśli głośnik jest w pokrowcu, rozepnij zamek błyskawiczny.

Okulary Bose Frames

17-cyfrowy numer seryjny jest umieszczony po wewnętrznej stronie lewego zausznika okularów.

Głośniki

Numer seryjny urządzenia jest umieszczony z tyłu lub na spodzie głośnika.

Kino domowe

Numer seryjny urządzenia jest umieszczony z tyłu lub na spodzie głośnika soundbar, z tyłu lub na spodzie modułu Acoustimass albo na spodzie jednostki sterującej.

Dodatkowe produkty

Zestaw słuchawkowy Bluetooth®

4-cyfrowy numer seryjny jest umieszczony z tyłu zestawu w pobliżu portu USB.