NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Kobieta w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds II przechodząca przez ulicę

Pięć sposobów, na które słuchawki QuietComfort® Earbuds II wprowadzają nową jakość

Słuchawki przeszły długą drogę od dawnych, dziś już archaicznych zestawów podłączanych za pomocą przewodu bezpośrednio do magnetofonu zawieszonego na biodrach. Pamiętacie pomarańczowe gąbki słuchawek? Aktualnie najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne mają wiele dodatkowych zalet, m.in. możliwość wyboru końcówek, wykonanie z wodoszczelnych materiałów, dotykowe sterowanie głośnością i odtwarzaniem czy aktywną redukcję hałasu.

Wprowadzając na rynek słuchawki nowej generacji QuietComfort® Earbuds II (QC Earbuds II) firma Bose podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. W modelu tym wprowadziliśmy ulepszenia pod względem konstrukcji, funkcjonalności i wydajności, zapewniając słuchaczom dźwięk, jakiego oczekują.

Oto pięć sposobów, na które słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II nawiązują do sukcesu poprzedniej generacji.

Mężczyzna w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds jadący autobusem II

Najlepszy na świecie system redukcji hałasu

Niepowtarzalny kształt każdego ucha — a w szczególności kanału słuchowego — wpływa na to, jak dźwięk się przenosi i na ile wydajna będzie technologia redukcji hałasu. QC Earbuds II to pierwsze na świecie słuchawki przeciwdziałające temu efektowi dzięki zastosowaniu technologii CustomTune. Po włożeniu słuchawek do ucha zostaje odtworzony sygnał dźwiękowy, który jest wyłapywany przez mikrofon w celu dokonania pomiaru umożliwiającego wybór najlepszych ustawień dla danego ucha. Dzięki temu dźwięk docierający do ucha będzie idealnie wyważony. Poza tym technologia CustomTune dodatkowo poprawia aktywną redukcję hałasu. W szczególności w przypadku dźwięków, które najtrudniej wyciszyć, czyli np. rozmów.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds II w kolorze czarnym

Wygodniejsze dopasowanie słuchawek

Do słuchawek QC Earbuds II dołączony jest specjalny zestaw umożliwiający lepsze dopasowanie słuchawki do ucha. Dzięki temu jest to nasz najwygodniejszy model. W skład zestawu wchodzą wymienne końcówki oraz opaski stabilizujące, które pomagają znaleźć najlepsze dopasowanie do uszu. Na przykład gdy prawe ucho ma szeroki kanał, ale niewielki obszar zewnętrzny ucha, można po tej stronie wybrać dużą końcówkę oraz małą opaskę. Natomiast dla lewego ucha korzystniejsza może być inna kombinacja, np. średnia końcówka i średnia opaska stabilizująca — zależy, co daje największy komfort użytkownikowi. Możliwość dowolnego łączenia końcówek i opasek daje 9 różnych kombinacji indywidualnego dostosowania sposobu słuchania przy jednoczesnym zapewnieniu, że słuchawki nie wypadną z ucha.

Użytkownik wyciąga słuchawkę QC Earbud II z etui ładującego

Mniejsza ładowarka, więcej mocy

Duże etui ładujące niewygodnie trzyma się w kieszeni, a zmniejszenie jego rozmiaru zwykle wiąże się z częściową utratą mocy i zdolności ładowania. W przypadku słuchawek QC Earbuds II kompromis nie jest już potrzebny. Zaprojektowane przez nas etui do słuchawek jest o 45% mniejsze i 25% cieńsze w porównaniu z etui do słuchawek QuietComfort® Earbuds pierwszej generacji. Co więcej, ulepszone etui umożliwia teraz trzy pełne naładowania słuchawek, a poprzednio były to tylko dwa. Cały pakiet zapewnia aktualnie do 24 godzin słuchania: sześć dzięki pełnemu naładowaniu słuchawek QC Earbuds II, a następnie do 18 kolejnych godzin dzięki ładowaniom w etui. Są to bezprzewodowe słuchawki douszne z najdłuższą żywotnością akumulatora w naszej ofercie.

Kobieta w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds II

Niższa waga, wygodniejszy profil

W przypadku słuchawek QC Earbuds II zmniejszyliśmy nie tylko etui ładujące. Nasze nowe słuchawki są o 30% mniejsze niż pierwsza generacja słuchawek QuietComfort® Earbuds. Zmieniliśmy też ich budowę, tak aby mniej wystawały. Dzięki poprawieniu wyprofilowania słuchawki lepiej dopasowują się do ucha i lepiej wyglądają. Jest też je trudniej wytrącić w przypadku uderzenia. Poza tym są wygodniejsze podczas słuchania, gdy leżysz na łóżku lub odpoczywasz na kanapie, ponieważ równiej przylegają do uszu.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds II w kolorze Soapstone

Lepsza łączność Bluetooth®

Każdy, kto używa słuchawek połączonych przez Bluetooth, zna problem denerwujących dźwięków, zakłóceń i rwania sygnału. Aby wzmocnić połączenie ze słuchawkami, zastosowaliśmy w modelu QC Earbuds II najnowszą wersję Bluetooth 5.3.

Ta technologia Bluetooth nowej generacji zapewnia silne i stabilne połączenie w obrębie około 9 metrów. Kolejna zmiana klasyfikacji kanału w górę ogranicza zakłócenia, które mogłyby zrywać połączenie. Dodatkowo zapewnia również niższe zużycie energii dzięki zredukowaniu ilości danych, które podłączone urządzenia muszą przetwarzać. Poza tym Bluetooth 5.3 charakteryzuje się płynniejszym przechodzeniem pomiędzy funkcjami „niskiej” i „wysokiej” wydajności, dzięki czemu przełączenie z odtwarzania muzyki na rozmowę telefoniczną bez utraty jakości jest łatwiejsze.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds II w kolorze czarnym

Podnieś poziom słuchania

Gdy chodzi o naszą ulubioną muzykę i nasze sprawy zawodowe, słuchawki QC Earbuds II potrafią wynieść te rzeczy na nowy poziom jakości — bez względu na to, czy słuchasz rytmicznej muzyki ułatwiającej ćwiczenia fizyczne na siłowni czy głosu swoich współpracowników podczas wirtualnej rozmowy w pracy. Co więcej, pięć opisanych ulepszeń może być tym, co da Ci przewagę na torze i w biurze.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY