NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Zalety słuchawek dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji 

Mężczyzna z założonymi słuchawkami dousznymi Bose Ultra o otwartej konstrukcji podczas biegu

Jak utrzymywać kontakt ze światem, a jednocześnie cieszyć się muzyką? Słuchawki douszne o otwartej konstrukcji stanowią rozwiązanie w przypadku zadań wymagających świadomości tego, co dzieje się dokoła, pracy z domu lub w biurze, załatwiania spraw, odrabiania pracy domowej, ćwiczeń czy nawet wykonywania obowiązków rodzicielskich. Życie jest znacznie przyjemniejsze, gdy muzykę masz dostępną na wyciągnięcie ręki – zwłaszcza gdy możesz cieszyć się lepszym dźwiękiem bez zakłóceń. Dzięki odpowiedniej parze słuchawek dousznych dźwięk Open Ear Audio może dostarczać rewelacyjnych wrażeń audio, a jednocześnie pozostajesz w kontakcie z otoczeniem.

Czym jest Open Ear Audio?

Urządzenia typu Open Ear stanowią idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, co najlepsze w obu światach. Konstrukcja tego typu urządzenia audio jest dokładnie taka, jak to opisano. Zamiast wyściełanych muszli zasłaniających całe ucho (tradycyjne słuchawki) czy wkładanych słuchawek dousznych uszczelniających przewód słuchowy słuchawki douszne o otwartej konstrukcji nie blokują przewodu słuchowego. Dzięki temu możesz zanurzyć się w swoim ulubionym kryminalnym podcaście, a jednocześnie wiedzieć, co się dzieje dokoła.

Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji zachwycą Cię i sprawią, że będą dla Ciebie nieodzownym akcesorium. Oferowane słuchawki douszne wykorzystują opatentowaną technologię OpenAudio firmy Bose i zapewniają dynamiczne wrażenia dźwiękowe. Ich naturalny poziom otwarcia na otoczenia bije na głowę tryb Aware dostępny w słuchawkach z aktywną redukcją szumów (ANC). Do tego są dostępne w dwóch świetnych kolorach: czarnym i białoszarym, a każda wersja jest wykończona metalicznymi dodatkami. Ponadto słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji wykorzystują ultranowoczesną technologię dźwięku przestrzennego ze śledzeniem ruchu głowy, tak by zapewniać niesamowicie bogate brzmienie.

Oferowane słuchawki douszne są tak wygodne, że nie zechcesz ich zdejmować. Elastyczny pałąk jest z jednej strony stabilny, a z drugiej niezwykle komfortowy. Możesz nawet odnieść wrażenie, że słuchawki douszne stanowią część Ciebie. Trudno wręcz uznać je za klasyczne słuchawki douszne, ponieważ leżą w Twoim uchu tak wygodnie, że niemal w ogóle ich nie czuć. Zapomnisz, że je nosisz, rozkoszując się krystalicznie czystym dźwiękiem przy znakomitej izolacji dźwiękowej. Twoi znajomi, bliscy i współpracownicy z trudnością zauważą, że akurat słuchasz swoich ulubionych utworów. Oferowane słuchawki douszne o otwartej konstrukcji sprawiają, że nadal wiesz, co dzieje się dokoła, więc są idealnym towarzyszem na cały dzień.

Mężczyzna trzymający etui słuchawek dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji ze słuchawkami dousznymi w środku

Jak działają słuchawki Open-Ear?

Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji wykorzystują technologię OpenAudio. To opatentowana technologia firmy Bose, dzięki której dźwięk jest odtwarzany w niedużej odległości od przewodu słuchowego, tak by brzmienie było bogate, głębokie i słyszalne tylko dla Ciebie – i to bez izolowania Twoich uszu. Każda słuchawka douszna wykorzystuje nieduży przetwornik dipolowy opracowany z myślą o głośnym i wyraźnym osobistym dźwięku, który pozostaje w uchu, a nie rozbrzmiewa na wszystkie strony.

Działają one na innej zasadzie niż podobnie projektowane słuchawki oparte na przewodnictwie kostnym, które dostarczają muzykę poprzez ścisłe dopasowanie do głowy i przesyłają wibracje dźwiękowe do wewnętrznego ucha, a nie za pośrednictwem bębenka – co może powodować dyskomfort i pogarszać jakość dźwięku.

Najlepsze aspekty Open Ear Audio

Teraz, gdy już lepiej rozumiesz, czym jest OpenAudio, możesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto stawiać na tę technologię i jak może Ci ona pomóc.

Kobieta w słuchawkach dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji

1. Nie wrzucaj pauzy – z żadnego powodu

Zapomnij o konieczności wyciągania słuchawek dousznych, gdy spotkasz kogoś znajomego. Dzięki słuchawkom dousznym Bose Ultra o otwartej konstrukcji jesteś w pełnym kontakcie ze światem. W ten sposób nie musisz wybierać między słuchaniem muzyki a odbieraniem bodźców i możliwością komunikacji z otoczeniem.

2. Lepsza jakość dźwięku przez cały dzień

Wiele osób nie przepada za uczuciem wkładania czegoś do swojego przewodu słuchowego, zwłaszcza na dłużej. Z kolei słuchawki z miękkimi nausznikami mogą powodować pocenie się głowy lub wrażenie ucisku. Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji są tak wygodne, że zapomnisz, iż je nosisz.

Kobieta w słuchawkach dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji

3. Idealne do wielozadaniowości

Słuchawki Open-Ear świetnie nadają się do wielozadaniowości, ponieważ możesz słuchać muzyki, a jednocześnie odpowiadać zwracającym się do Ciebie znajomym lub współpracownikom. Wypróbuj je podczas gry w tenisa z przyjaciółmi albo w czasie realizowania wspólnego projektu klasowego.

4. Zawsze czyste

Słuchawki douszne o otwartej konstrukcji leżą poza uchem, więc woskowina nie stanowi problemu, jeśli chcesz je pożyczyć znajomemu, żeby podzielić się swoją nową ulubioną piosenką.

5. Znakomite brzmienie

Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji nie idą na żadne kompromisy pod względem jakości dźwięku. Ponieważ technologia Open-Ear przesyła audio bezpośrednio do ucha, zyskujesz głębokie basy i rewelacyjną wyrazistość. W przypadku przewodnictwa kostnego nie jest to możliwe.

Kobieta w słuchawkach dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji

Najlepsze miejsca do korzystania z Open Ear Audio

Istnieje wiele sytuacji, w których technologia Open Ear Audio może się wykazać. Oto kilka przykładów, kiedy najlepiej jest korzystać ze słuchawek tego typu.

1. Obowiązki domowe

Kiedy gorączkowo wykonujesz w domu wiele obowiązków naraz, bardzo możliwe, że musisz mieć na uwadze dziecko, ważną przesyłkę i pomrukiwania głodnego kota. Słuchawki Open-Ear pozwalają pozostawać w kontakcie ze światem, a jednocześnie cieszyć się zniewalającym dźwiękiem ulubionych kawałków czy podcastów. Bez przeszkadzania śpiącemu maluchowi.

2. Ćwiczenia fizyczne

Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji bezpiecznie trzymają się głowy, otaczając Twoje ucho. Idealnie sprawdzają się podczas biegu, podskoków czy różnych akrobacji. Ponadto, gdy ćwiczysz na świeżym powietrzu, słuchawki Open-Ear sprawiają, że słyszysz nadjeżdżające pojazdy, głosy, pieszych czy inne jakże ważne dźwięki. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zanurzając się w muzyce, możesz narazić się na niebezpieczeństwo.

Mężczyzna z założonymi słuchawkami dousznymi Bose Ultra o otwartej konstrukcji podczas ćwiczeń

3. Przeglądanie serwisów społecznościowych

Wszystkim nam się to zdarzyło – przewijasz Instagrama lub oglądasz TikToki i nagle rozpoczyna się odtwarzanie głośnego wideo, które przeszkadza wszystkim wokół. Mając słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji, możesz cieszyć się dźwiękiem płynącym z serwisów społecznościowych bez przeszkadzania bliskim czy izolowania się od otoczenia.

4. Błyskawiczna koncentracja. I wygoda.

Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji zaprojektowano z myślą o wygodzie przez cały dzień. Możesz więc nacisnąć przycisk odtwarzania ulubionej playlisty sprzyjającej koncentracji, żeby zabrać się za wielogodzinny maraton nauki czy pracę w komfortowych warunkach. Zapomnij też o krępujących momentach, gdy ktoś stuka Cię w ramię, żeby z Tobą porozmawiać. Dzięki technologii Open Audio możesz się w pełni skupić, ale bez uszczerbku na poziomie kontaktu z otoczeniem, co stanowi częsty problem w przypadku redukcji szumów.

5. Koniec z nudą

Zabij nudę w chwilach, gdy masz ochotę na rozrywkę, ale musisz zachować czujność – na przykład gdy czekasz w kolejce, spacerujesz z wózkiem czy czekasz na kawę na wynos.

6. Błyskawiczne odbieranie połączeń i naturalne rozmowy.

Odbieraj połączenia bez użycia rąk, a więc bez konieczności pospiesznego szukania i wkładania słuchawek dousznych, zanim rozmowa zostanie przekierowana na pocztę głosową. W końcu słuchawki douszne o otwartej konstrukcji masz już założone. A gdy uszy masz szeroko otwarte, Twój głos będzie dla Ciebie brzmiał całkowicie naturalnie.

Technologia Open Ear to przyszłość

Być może pierwszy raz słyszysz o technologii czy słuchawkach Open Ear Audio. Istnieje jednak wiele sytuacji, w których sprawdzają się one lepiej niż inny sprzęt. Do ich największych zalet należą bezpieczeństwo, wygoda, kontakt z otoczeniem, czystość i niesamowity dźwięk. Doskonale sprawdzają się podczas wykonywania domowych obowiązków, sprawowania opieki nad dzieckiem, ćwiczeń czy pracy.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Jak działa technologia Open Ear Audio