NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Jak John Summit wydobywa energię z tłumu

John Summit z przenośnym głośnikiem Bose SoundLink Max w ręce
Bose x John Summit

Miksowanie beatów. Wyczucie rytmu.

Niewielu potrafi stworzyć więź z salą pełną ludzi, nie wspominając o wielotysięcznym tłumie. Dla DJ-a i producenta Johna Summita ta więź jest podstawą. Dzięki zaraźliwej energii, zaangażowaniu w swoją pracę oraz doskonałemu zrozumieniu słuchaczy z imprezowego DJ-a John stał się kimś, kto potrafi przewodzić tłumami. Jako pasjonat muzyki ceni sobie przede wszystkim jakość dźwięku. Głośnik Bose SoundLink Max pozwala usłyszeć złożone detale i głębokie basy w jego muzyce z mocą odpowiadającą jego energii. Dla Johna nic nie może się równać z falą wspólnej energii, która pojawia się wraz z mocnym beatem – zarówno na imprezie z przyjaciółmi, jak i na największych festiwalach świata.

John Summit z przenośnym głośnikiem Bose SoundLink Max

„Zawsze byłem tą osobą, która miała pod ręką kabel AUX, dlatego zostanie DJ-em było dla mnie czymś oczywistym”.

Jak rozpocząłeś swoją przygodę z muzyką elektroniczną?

„W młodości słuchałem dużo klasycznego rocka z rodzicami, ale także Radiohead czy Animal Collective. Muzyką taneczną zainteresowałem się dopiero wtedy, gdy zacząłem chodzić na występy na żywo i koncerty – w ludzi zawsze wstępowała wtedy niesamowita energia, od której jestem uzależniony. Pierwszym artystą na scenie elektronicznej, którego zobaczyłem, był Deadmau5 na festiwalu Lollapalooza w ulewnym deszczu. Wtedy wiedziałem już, że muszę w pełni poświęcić się byciu DJ-em i producentem”.

John Summit noszący przenośny głośnik Bose SoundLink Max z paskiem na ramię
John Summit w słuchawkach dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji

Jaki jest twój sekret tworzenia tak świetnych setów?

„Jako że w młodości chodziłem na wszystkie te koncerty i imprezy co weekend, wydaje mi się, ze dokładnie wiem, czego szuka publiczność, jeśli chodzi o tworzenie i granie muzyki. Wiem też, co mi samemu się podoba. Jeśli chodzi o tworzenie muzyki, lubię tworzyć muzykę dla publiczności, dla ludzi, ale są też konkretne rzeczy, które mnie inspirują”.

„Uczucie, które towarzyszy mi podczas dużych występów to absolutna euforia”.

John Summit trzymający w ręku przenośny głośnik Bose SoundLink Max z paskiem na ramię.
Przenośny głośnik Bose SoundLink Max

Co sądzisz o nowym głośniku SoundLink Max?

„Dźwięk jest dla mnie wszystkim. Nie włączam mojej muzyki znajomym lub rodzinie, jeśli nie ma dobrego basu. W głośniku Bose SoundLink Max ważne jest to, że oferuje tyle niskich tonów, ile trzeba, aby móc wyraźnie słuchać muzyki. Jeśli tylko masz ten bas, impreza się rozkręca”.

„To uczucie uniesienia podczas tworzenia muzyki to największy haj, jakiego można doznać”.

John Summit w słuchawkach Bose QuietComfort Ultra

Czy możesz opisać uczucie, które towarzyszy ci podczas tworzenia muzyki?

„To uczucie uniesienia podczas tworzenia muzyki to największy haj, jakiego można doznać – jest to coś w 100% naturalnego, dlatego staram się go osiągnąć przez cały czas i tworzę muzykę każdego dnia. Najczęściej szukam inspiracji w muzyce undergroundowej w Internecie, serwisach YouTube, SoundCloud i wszędzie indziej. Zawsze inspiruje mnie nowe pokolenie”.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Głośniki zewnętrzne, które nadadzą niesamowity klimat każdej imprezie
Czy Twój głośnik jest wodoszczelny?