90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Dostosowywanie poziomu akustycznej redukcji hałasu

Wykorzystując moduł sterowania

Funkcja akustycznej redukcji hałasu ogranicza poziom niepożądanego hałasu, zapewniając większą czystość dźwięku z zestawu słuchawkowego. Poziom redukcji hałasu można dostosować do własnych preferencji w zakresie odsłuchu i dźwięków otoczenia.

Po pierwszym włączeniu zestawu słuchawkowego funkcja redukcji hałasu jest włączona na najwyższy poziom. Można dostosować jej poziom, korzystając z przełącznika ANC modułu sterowania.

Moduł sterowania pokazujący ustawienia LOW (NISKI), (MED) ŚREDNI i HIGH (WYSOKI) przełącznika funkcji ANC

HIGH (WYSOKI): przestaw przełącznik na pozycję „HIGH” („WYSOKI”), aby uzyskać maksymalną ciszę i najwyższy poziom redukcji hałasu w całym spektrum dźwięków. To ustawienie zapewnia najlepszy stosunek sygnału do szumów w przypadku komunikacji radiowej oraz połączeń za pośrednictwem telefonu pokładowego.

 

MED („ŚREDNI”): tryb zoptymalizowany pod kątem mniej hałaśliwych jednostek.

 

LOW („NISKI”): najlepiej sprawdza się w przypadku komunikacji interpersonalnej.

Wykorzystując sterowanie dotykowe

Uwaga: funkcja sterowania dotykowego jest domyślnie wyłączona. Aby włączyć funkcję sterowania dotykowego, zapoznaj się z tematem Ustawienia przełączników modułu sterowania.

W sytuacjach, w których konieczne jest skupienie się na sygnale, który nie dociera za pośrednictwem telefonu pokładowego lub zestawu Bluetooth, istnieje możliwość automatycznego ustawienia niskiego poziomu redukcji hałasu w jednej słuchawce poprzez dwukrotne jej dotknięcie.

Ponowne dwukrotne dotknięcie tej słuchawki lub przesunięcie przełącznika modułu sterowania na inną pozycję spowoduje wyrównanie poziomu akustycznej redukcji hałasu w obu słuchawkach.

Dodatkowe uwagi:

  • sterowanie dotykowe nie jest funkcją intuicyjnego sterowania. Aby włączyć tę funkcję, należy dwukrotnie dotknąć słuchawki w zdecydowany sposób.
  • Ponieważ funkcja sterowania dotykowego zmienia poziom redukcji hałasu w danej słuchawce na niski, będzie ona działać wyłącznie w przypadku ustawienia przełącznika funkcji ANC na module sterowania na poziom wysoki lub średni. W przypadku ustawienia przełącznika na opcję Low (Niski) sterowanie dotykowe nie będzie działać.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.