90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozwiązywanie problemów z łącznością Bluetooth®

często można usłyszeć dwa pojęcia dotyczące łączności bluetooth®: „parowanie” i „łączenie”. „parowanie” polega na przedstawieniu jednego urządzenia drugiemu. po sparowaniu urządzenia pozostają w swojej pamięci do czasu ich ręcznego usunięcia. z zestawem słuchawkowym bose® bluetooth® można sparować maksymalnie sześć urządzeń. po sparowaniu zestaw słuchawkowy może się „połączyć” z danym urządzeniem, aby odbierać z niego dźwięk.

Nie mogę sparować zestawu słuchawkowego z urządzeniem

Sprawdź, czy zestaw słuchawkowy się nie ładuje. Zestaw słuchawkowy nie sparuje się z urządzeniem, jeśli będzie podłączony do ładowarki.

upewnij się, że w smartfonie/urządzeniu przenośnym jest włączony moduł bluetooth®.

upewnij się, że zestaw słuchawkowy bluetooth® pracuje w trybie umożliwiającym jego wykrycie. jeśli niebieski wskaźnik led nie miga powoli, naciśnij i przytrzymaj przycisk połączenie telefoniczne, aby włączyć w zestawie słuchawkowym tryb umożliwiający jego wykrycie. jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z tematem parowanie zestawu słuchawkowego z urządzeniem.

Połączenie telefoniczne

w menu bluetooth® urządzenia wybierz opcję „wyszukaj urządzenia” (lub podobną), jeśli na liście nie ma pozycji „bose bt1”.

Zestaw słuchawkowy jest sparowany, ale nie łączy się z urządzeniem

sprawdź, czy zestaw słuchawkowy bluetooth® znajduje się w zalecanej odległości (maksymalnie 10 metrów) od parowanego urządzenia.

upewnij się, że w smartfonie/urządzeniu przenośnym jest włączony moduł bluetooth®.

W urządzeniu przejdź do listy sparowanych urządzeń i ręcznie wybierz pozycję BT1.

Może być konieczne wyczyszczenie listy sparowanych urządzeń w zestawie słuchawkowym i ponowne sparowanie zestawu z urządzeniem.

Uwaga: ta procedura spowoduje usunięcie wszystkich urządzeń sparowanych z zestawem słuchawkowym, w związku z czym przed ponownym połączeniem urządzenia będą musiały zostać powtórnie sparowane.

Aby wyczyścić listę sparowanych urządzeń, wykonaj następujące czynności:

wciśnij na 10 sekund jednocześnie przyciski połączenie telefoniczne i głośność -.

Połączenie telefoniczne

Głośność -

Zestaw słuchawkowy przełączy się w tryb umożliwiający jego wykrycie (powoli migająca niebieska dioda LED), co pozwoli na jego ponowne sparowanie z wybranym telefonem komórkowym.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.