90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konserwacja produktu Bose®

Ogólne czyszczenie

Delikatnie przetrzyj zewnętrzne powierzchnie pałąka, złączy, plastikowych części oraz poduszki pałąka miękką ściereczką zwilżoną roztworem wody i łagodnego mydła. Zachowaj szczególną ostrożność przy czyszczeniu poduszek nausznych oraz zewnętrznych powierzchni muszli słuchawek. Poduszek nausznych nie wolno zanurzać w wodzie ani jakimkolwiek innym płynie.

Otwory muszli słuchawek

Otwory słuchawek muszą być czyste i drożne. Przed każdym lotem upewniaj się, że otwory w obu muszlach są czyste. Podczas wycierania uważaj, aby nie wepchnąć żadnych zanieczyszczeń w otwory. W razie potrzeby ostrożnie usuń z otworu ciało obce za pomocą pęsety. Nie wolno wdmuchiwać powietrza do otworów ani czyścić ich odkurzaczem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie zestawu słuchawkowego.

Osłona wewnętrzna muszli słuchawek

Nie próbuj usuwać, wymieniać, naprawiać ani czyścić tego elementu. Znajdująca się w muszli słuchawek osłona wewnętrzna jest elementem, od którego zależy poprawne działanie zestawu słuchawkowego. Jeśli osłona wygląda na uszkodzoną lub zużytą, skontaktuj się z firmą Bose. W przypadku, gdy osłona wewnętrzna ulegnie zawilgoceniu pod wpływem czynników takich, jak deszcz, rosa, pot lub kondensacja, pozostaw ją do wyschnięcia na powietrzu. Do suszenia osłony wewnętrznej nie wolno używać elektrycznych grzejników, dmuchaw ani suszarek.

Osłona mikrofonu

Zdejmij osłonę z mikrofonu zgodnie z procedurą przedstawioną w temacie Wymiana osłony mikrofonu. Umyj osłonę, zanurzając ją w roztworze wody i łagodnego mydła. Wypłucz, wysusz i ponownie zamontuj osłonę.

Poduszka pałąka

Zdejmij poduszkę zgodnie z procedurą przedstawioną w temacie Wymiana poduszek. Umieść poduszkę w roztworze wody i łagodnego detergentu. Pozostaw poduszkę do wyschnięcia na powietrzu, a następnie ponownie ją zamontuj.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.