90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Łączenie z urządzeniem Bluetooth®

Aby wykorzystać pełny potencjał słuchawek, skonfiguruj swoje urządzenie przenośne i nawiąż z nim połączenie przy użyciu aplikacji Bose Music. Więcej informacji na temat podłączania słuchawek za pomocą aplikacji Bose Music można znaleźć w sekcji Przygotowywanie słuchawek do pracy.

Ustanawianie połączenia z urządzeniem przenośnym

Naciśnij przycisk zasilania/Bluetooth i przytrzymaj go, aż usłyszysz powiadomienie o gotowości do nawiązania połączenia z kolejnym urządzeniem, a lampka Bluetooth zacznie powoli migać na niebiesko.

Słuchawki Bose Headphones 700 z przyciskiem zasilania/Bluetooth

Włącz funkcję Bluetooth w urządzeniu. Zazwyczaj jest dostępna w menu ustawień urządzenia.

Wybierz słuchawki z listy urządzeń. Wyszukaj nazwę, którą nadano słuchawkom w aplikacji Bose Music.

Lista urządzeń Bluetooth w smartfonie

Po połączeniu zostanie odtworzony komunikat „Connected to <mobile device name>” (Połączono z ), a lampka Bluetooth zacznie świecić na niebiesko.

Odłączanie urządzenia przenośnego

Aby odłączyć urządzenie, użyj aplikacji Bose Music. Aby odłączyć słuchawki, możesz również użyć ustawień funkcji Bluetooth w urządzeniu. Pamiętaj, że wyłączenie funkcji Bluetooth w urządzeniu spowoduje odłączenie wszystkich innych urządzeń Bluetooth.

Ponowne podłączanie urządzenia przenośnego

Po włączeniu słuchawki spróbują się połączyć z dwoma ostatnio połączonymi urządzeniami. Urządzenie musi mieć włączoną funkcję Bluetooth i znajdować się w odległości maksymalnie 10 metrów.

Ustanawianie połączenia z dodatkowym urządzeniem przenośnym

Na liście urządzeń słuchawek można zapisać maksymalnie osiem pozycji, a słuchawki mogą być podłączone do dwóch urządzeń jednocześnie. Aby podłączyć dodatkowe urządzenie, skorzystaj z aplikacji Bose Music. Ta opcja jest dostępna w menu Ustawienia.

Po podłączeniu dwóch urządzeń można przełączać dźwięk pomiędzy nimi, przerywając odtwarzanie dźwięku na pierwszym urządzeniu i odtwarzając go na drugim urządzeniu.

Czyszczenie listy urządzeń słuchawek

Naciśnij przycisk zasilania/Bluetooth i przytrzymaj go, aż usłyszysz komunikat informujący o wyczyszczeniu listy urządzeń Bluetooth. Lampka Bluetooth zacznie powoli migać na niebiesko. Usuń słuchawki z listy urządzeń Bluetooth w urządzeniu. Słuchawki są teraz gotowe do podłączenia.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.