90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Wysyłanie dźwięku przez Bluetooth do wielu systemów SoundTouch jednocześnie

Dotyczy:

więcej...

System SoundTouch obsługujący połączenia Bluetooth może przesyłać dźwięk odtwarzany z podłączonego urządzenia Bluetooth do innych systemów SoundTouch w sieci, nawet jeśli te inne systemy nie obsługują technologii Bluetooth

Przed rozpoczęciem:

Upewnij się, że korzystasz z systemu SoundTouch obsługującego połączenia Bluetooth. Jeśli nie masz pewności, zapoznaj się z sekcją Systemy SoundTouch obsługujące połączenia Bluetooth.

Aby przesyłać dźwięk przez Bluetooth do wielu systemów jednocześnie:

  1. Sparuj urządzenie Bluetooth z systemem SoundTouch. Dodatkowe informacje można znaleźć w sekcji Parowanie urządzenia obsługującego Bluetooth za pomocą aplikacji SoundTouch.
  2. U dołu aplikacji dotknij nazwy systemu (lub kliknij ją), aby otworzyć elementy sterujące systemu.
  3. Przesuń ikony systemu w lewo lub w prawo, aby znaleźć system SoundTouch z obsługą połączeń Bluetooth.
  4. Pod suwakiem głośności wybierz znak „+” po prawej stronie nazwy systemu, którego chcesz posłuchać, lub wybierz „PLAY ALL” (Odtwórz wszystkie), aby odtworzyć muzykę na wszystkich systemach.

Wskazówki dotyczące zarządzania wieloma zgrupowanymi systemami

  • Do grupy można dodać dowolną liczbę systemów w sieci. Można także dodać wszystkie jednocześnie, wybierając opcję „PLAY ALL” (Odtwórz wszystkie).
  • System można usunąć z grupy, klikając ikonę (lub dotykając ikony) „X” obok nazwy wybranego systemu.
  • Każdy zgrupowany głośnik SoundTouch ma swój własny suwak głośności. U dołu listy systemów znajduje się główny suwak, który pozwala zwiększać lub zmniejszać głośność wszystkich systemów w grupie z zachowaniem ich względnej głośności względem siebie.
  • Zasięg Bluetooth to około 9 metrów. Może być jednak zredukowany przez zakłócenia, np. ściany lub drzwi. Podczas przesyłania dźwięku przez Bluetooth źródłowe urządzenie Bluetooth powinno znajdować się w odległości 9 metrów od hosta. W przeciwnym razie połączenie Bluetooth zostanie utracone.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.