90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przygotowywanie systemu do pracy

Przed pierwszym użyciem głośnika SoundLink® podłącz go do gniazdka elektrycznego i ładuj akumulator przez trzy godziny. Podczas ładowania akumulatora można zacząć korzystać z głośnika.

Aby podłączyć głośnik do gniazdka elektrycznego, wykonaj następujące czynności:

W zależności od rodzaju zasilacza wysuń jego bolce

lub podłącz do zasilacza wtyk odpowiedni dla danego regionu geograficznego.

Podłącz kabel zasilacza do gniazda DC z tyłu głośnika.

Podłącz zasilacz do działającego gniazdka elektrycznego. Głośnik wyemituje dźwięk potwierdzający podłączenie do źródła zasilania i rozpocznie się ładowanie akumulatora. Znajdujący się z przodu głośnika wskaźnik stanu akumulatora będzie migać na żółto, sygnalizując ładowanie.

Parowanie i łączenie urządzenia z głośnikiem

Już przy pierwszym uruchomieniu głośnika można sparować z nim i połączyć pierwsze urządzenie. Aby sparować i połączyć z głośnikiem urządzenie, wykonaj następujące czynności:

Naciśnij przycisk ZASILANIA na głośniku. Niebieski wskaźnik Bluetooth® na głośniku będzie migać, sygnalizując, że głośnik działa w trybie umożliwiającym jego wykrycie.

Zasilanie

Włącz funkcję Bluetooth w urządzeniu.

Z listy połączeń Bluetooth w urządzeniu wybierz pozycję „Bose SLIII”. Jeżeli urządzenie wyświetla monit o podanie hasła, wpisz „0000” (cztery zera).

Po zakończeniu parowania i nawiązaniu połączenia między urządzeniem a głośnikiem niebieski wskaźnik stanu Bluetooth na głośniku przestanie migać, zaświeci się na stałe biały wskaźnik i zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy.

Aby dowiedzieć się, jak sparować dodatkowe urządzenia, zapoznaj się z tematem Dodawanie urządzenia do głośnika.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.