90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z wejścia AUX

Słuchawki lotnicze A20® są wyposażone w wejście audio AUX 3,5 mm, które umożliwia korzystanie z zewnętrznego źródła dźwięku, takiego jak przenośne urządzenie GPS czy urządzenie audio. Gniazdo znajduje się na spodzie modułu sterowania.

Słuchawki są wyposażone w kabel z adapterem 3,5 mm umożliwiający podłączenie zewnętrznego urządzenia audio. Podłącz jeden koniec kabla do gniazda słuchawkowego urządzenia, a drugi do wejścia AUX słuchawek.

uwaga: funkcja będzie działać tylko, jeśli przełącznik wielofunkcyjny/priorytetowego źródła dźwięku będzie ustawiony w położeniu włączenia (pozycja górna lub środkowa).

Przełącznik wielofunkcyjny/priorytetowego źródła dźwięku

[I]Priorytetowe źródło dźwięku[/i]

Słuchawki lotnicze A20 umożliwiają nadawanie własnych priorytetów źródłom dźwięku. Więcej informacji znajdziesz w temacie Korzystanie z przełącznika wielofunkcyjnego/priorytetowego źródła dźwięku.

Uwaga: kiedy słuchawki korzystają tylko z zasilania bateryjnego i nie są podłączone do telefonu pokładowego, wyłączają się nawet, jeśli za pośrednictwem wejścia AUX jest odtwarzany dźwięk. Na potrzeby korzystania ze słuchawek przy braku połączenia z telefonem pokładowym (używania go do słuchania muzyki z innych źródeł lub do odbierania połączeń w trybie łączności bezprzewodowej Bluetooth) zaleca się dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania. Więcej informacji znajdziesz w temacie Ustawienia przełączników modułu sterowania.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.