90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z przełącznika dodatkowego źródła dźwięku

Jeśli do zestawu słuchawkowego jest podłączone przynajmniej jedno dodatkowe źródło dźwięku, trzeba określić sposób odtwarzania dźwięku z tych dodatkowych źródeł. Aby wybrać sposób odtwarzania dźwięku ze źródeł dodatkowych, skorzystaj z przełącznika dodatkowego źródła dźwięku na module sterowania.

Przełącznik można ustawić w trzech położeniach: MUTE, MIX i OFF.

położenie

funkcja

Telefon pokładowy ma pierwszeństwo przed wszystkimi dodatkowymi źródłami dźwięku.

opis

Po wykryciu sygnału telefonu pokładowego wszystkie dodatkowe źródła dźwięku zostają przejściowo wyciszone. Dźwięk z dodatkowych źródeł zostaje włączony po zakończeniu odbierania sygnału telefonu pokładowego.

położenie

funkcja

Dźwięk z telefonu pokładowego miesza się z dźwiękiem z dodatkowych źródeł dźwięku.

opis

Słychać zarówno dźwięk z telefonu pokładowego, jak i z dodatkowych źródeł dźwięku. Podczas rozmowy prowadzonej z użyciem telefonu pokładowego jest nadal odtwarzany dźwięk z podłączonego urządzenia.

Uwaga: w trybie MIX słychać maksymalnie dwa źródła dźwięku — telefon pokładowy i jedno źródło dodatkowe.

położenie

funkcja

tylko telefon pokładowy.

uwaga: w trybie off zasilanie bluetooth® jest odłączone, a wszystkie anteny są wyłączone.

opis

aktywne jest tylko połączenie z telefonem pokładowym. wszystkie dodatkowe źródła dźwięku są wyłączone.

uwaga: jeśli przełączysz się w tryb off w czasie połączenia ze źródłem bluetooth, po następnym włączeniu zestawu słuchawkowego może być konieczne ponowne nawiązanie połączenia bluetooth.

Uwaga: można słuchać tylko jednego dodatkowego źródła dźwięku. Dźwięk z dodatkowego źródła nigdy nie wyłącza komunikacji z użyciem telefonu pokładowego.

uwaga: przychodzące i wychodzące połączenia telefoniczne powodują automatycznie wyciszanie wszystkich innych źródeł dźwięku (o ile przełącznik dodatkowego źródła dźwięku został ustawiony w pozycji mute lub mix). podczas połączenia telefonicznego przez bluetooth dźwięk z telefonu pokładowego i dźwięk połączenia będą słyszane jako mieszane.

Aby dowiedzieć się, jak przypisać priorytet dodatkowym źródłom dźwięku, zapoznaj się z tematem Ustawienia przełączników modułu sterowania.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.