90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Metody płatności

Dla Twojej wygody serwis Bose.pl oferuje różne opcje płatności za zakupy.

Kwota płatności jest rezerwowana i blokowana przez wystawcę karty w momencie złożenia zamówienia. Konto jest obciążane dopiero w momencie, gdy zamówienie zostaje wysłane.

Uwaga: kwoty zarezerwowane nie są dostępne dla kolejnych zakupów. Jeżeli zamówienie zostanie anulowane, rezerwacja danej kwoty wygaśnie zgodnie z regulaminem danego banku.

Przelewy 24 to system bezpośrednich płatności internetowych, które umożliwiają dokonanie zakupu online za pośrednictwem usługi bankowości internetowej - zarówno na komputerze jak i na urządzeniu mobilnym. Transakcje na platformie Przelewy24 są zabezpieczone 3D Secure Verified by VISA i MasterCard.

Istnieje również możliwość uregulowania płatności za zamówienie przelewem bankowym. Po potwierdzeniu zamówienia, zostanie wysłany e-mail wraz z numerem konta oraz numerem zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Proces księgowania może potrwać do 2 dni roboczych.

Możliwość opłaty za zamówienie gotówką, bezpośrednio przy odbiorze. Opcja za pobraniem jest dodatkowo płatna i wynosi 29 zł i będzie uwzględniona w zamówieniu. Minimalna wartość zamówienia za pobraniem wynosi 124 zł.