Bezpłatna dostawa zamówień o wartości przekraczającej PLN 429.
 

Wysyłka i dostawa

Opłaty i harmonogram

Jakie są koszty wysyłki?

Wszystko zależy od wybranej metody dostawy (zwykła lub ekspresowa) oraz rozmiaru paczki. W przypadku zakupów w sklepie Bose.eu opłata za dostawę jest doliczana do kwoty zamówienia i pojawia się na stronie opcji płatności.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Staramy się, aby zamówienia były dostarczane w ciągu 5–6 dni roboczych.
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty sprzedawane w witrynie Bose.eu były dostępne w magazynie, ale duże zapotrzebowanie może czasami powodować opóźnienie wysyłki. Stan magazynowy jest wyświetlany na stronie produktu oraz w koszyku podczas realizacji transakcji.

Informacja o pakowaniu wysyłek

Produkty Bose® są dostarczane w charakterystycznych opakowaniach, na których widać zdjęcie, nazwę i opis funkcji danego sprzętu.

Podpis potwierdzający odbiór

Firma Bose współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi dostawcami przesyłek, aby mieć pewność, że produkty bezpiecznie dotrą na miejsce.

W niektórych przypadkach paczka jest przekazywana odbiorcy dopiero, gdy złoży on podpis. To kurier decyduje o tym, czy podpis jest potrzebny, zależnie od lokalizacji, warunków pogodowych i innych czynników. Jeżeli otrzymasz awizo, zastosuj się do umieszczonych w nim wskazówek, aby ustalić inną datę dostawy lub odbioru przesyłki.