WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

JAK SŁUCHAWKI BOSE BLUETOOTH® DO PRACY MOGĄ POMÓC CI PRACOWAĆ WYDAJNIEJ

Biura z otwartym planem ułatwiają współpracę i utrudniają skupienie uwagi

Biura z otwartym planem ułatwiają współpracę, ale utrudniają skupienie uwagi.

Jeśli czytasz ten artykuł w pracy, prawdopodobnie pracujesz w biurze z otwartym planem. Prawdopodobnie czujesz, że nie możesz niczego osiągnąć, dopóki Mike nie zakończy głośnego omawiania spraw handlowych. Albo do momentu, gdy Ashley i Chris przestaną chichotać podczas rozmowy o serialu, który oboje oglądają. Albo gdy zniknie kilka innych czynników rozpraszających uwagę.

Mimo że zalety otwartych biur są jasne: współpraca, koleżeństwo, energia – a jeśli masz szczęście – naturalne światło wpadające przez okna w całym pomieszczeniu, to wady również widać jak na dłoni. W badaniu przeprowadzonym w 2018 roku przez Journal of Environmental Psychology badacze odkryli, że pracownikom w otwartych biurach przeszkadza hałas, w tym rozmowy współpracowników. To z kolei prowadzi do zwiększenia poziomu stresu u pracowników i zmniejszenia ich zdolności do współpracy. Jeśli więc starasz się unikać Mike'a, Ashley i Chrisa w pracy, prawdopodobnie Ciebie też to dotyczy.

Oczywiście, jeśli jesteś jednym z wielu pracowników, nie masz wpływu na plan biura, w którym pracujesz. Masz jednak wpływ na sposób pracy w nim. Kluczem do wykonania pracy jest zachowanie skupienia, szczególnie przez ograniczenie czynników rozpraszających uwagę podczas wykonywania swoich zadań. Oto jak słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z technologią Bluetooth® mogą Ci w tym pomóc.

Załóż je tuż po przyjściu rano do pracy: słuchawki na głowie stanowią sygnał, że próbujesz się skupić. Odtwarzanie ulubionej listy utworów również może pomóc się skupić w hałaśliwym otoczeniu (a gdy naprawdę musisz się skupić, słuchaj utworów, które znasz, ale bez wokalu). Niezależnie od tego, czego słuchasz, technologia aktywnej korekcji dźwięku słuchawek Headphones 700 sprawia, że dźwięk jest bogaty i realistyczny. Technologia redukcji hałasu w słuchawkach sprawdza się tak dobrze w otwartych biurach, ponieważ wykrywa hałas w otoczeniu i emituje przeciwstawny sygnał elektroniczny, który skutecznie „eliminuje” dźwięk.

Niektóre zakłócenia są jednak nieuniknione. Kiedy współpracownik podejdzie do Ciebie, by porozmawiać, nie trać czasu na zdejmowanie słuchawek Headphones 700 – funkcję redukcji hałasu można bez problemu dostosować do bieżących warunków. Najwyższe ustawienie zapewnia absolutną ciszę, a najniższe pozwala słyszeć wszystko, jak przy zdjęciu słuchawek, dzięki czemu możesz ustawić poziom, który najlepiej odpowiada Twojemu sposobowi pracy. Tryb konwersacyjny doskonale sprawdza się w przypadku szybkich rozmów – umożliwia jednoczesne wstrzymanie odtwarzania dźwięku i dalsze korzystanie z funkcji redukcji hałasu. To pozwala na przykład oderwać się od pracy, by powiedzieć szefowi, że projekt idzie zgodnie z planem, a następnie szybko do niego wrócić.

Słuchawki firmy Bose są znane z doskonałej jakości odtwarzanego dźwięku, jednak słuchawki Headphones 700 sprawiają, że również Twój głos brzmi świetnie. (Dotyczy to tylko rozmów. Producent nie bierze odpowiedzialności za Twoje umiejętności wokalne). Gdy musisz wykonać połączenie telefoniczne, mikrofony wbudowane w muszle słuchawek izolują Twój głos od dźwięków otoczenia – takich jak śmiech Ashley i Chrisa – dzięki czemu Twój rozmówca słyszy Cię głośno i wyraźnie, a nie Twoich kolegów.

Biuro o otwartym planie nie jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku pracy wymagającej dużej koncentracji, ale dzięki odpowiednim słuchawkom Bluetooth z funkcją redukcji hałasu możesz znów polubić swoich współpracowników, swoją pracę, a może nawet biuro o otwartym planie.

BOSE NOISE CANCELLING HEADPHONES 700

Głowa prosto. Bez angażowania rąk.
Uszy zadziwione.

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem.