WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Jak wybrać najlepsze słuchawki z redukcją hałasu

Najlepsze słuchawki z redukcją hałasu nie służą wyłącznie do tego. Przedstawiamy przewodnik, który pomoże Ci znaleźć idealny model.

Jak wybrać najlepsze słuchawki z redukcją hałasu

Próbujesz się zrelaksować podczas długiego lotu, ale ryk silnika jest nieszczególnie kojący. Pracujesz zdalnie w ulubionej kawiarni, ale jest w niej taki tłok, że masz problemy ze skupieniem się. Kończysz ostatnią serię ćwiczeń na siłowni i musisz bardziej się skupić. W tych oraz wielu innych sytuacjach — gdy głośny świat wydaje się nieco zbyt głośny — hałas może dać Ci w kość. Na szczęście słuchawki z redukcją hałasu mogą zapewnić bufor, dzięki któremu wyciszysz otoczenie i przeszkadzające Ci dźwięki.

Jedynym problemem jest wybranie najlepszych słuchawek z funkcją redukcji hałasu spośród ogromnej liczby dostępnych modeli. Niniejszy przewodnik po ofercie produktów firmy Bose pomoże Ci znaleźć idealny model.

Mężczyzna noszący słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 w bibliotece

STWORZONE Z MYŚLĄ O PRYWATNOŚCI

Pełna kontrola nad redukcją hałasu

Redukcja hałasu działa najlepiej, gdy można ją kontrolować. Czasami potrzebujesz efektywnej redukcji hałasu, która kompletnie oddzieli Cię od świata zewnętrznego. Natomiast w innych sytuacjach chcesz słyszeć to, co się dzieje wokół, na przykład gdy barista wywołuje Cię do odebrania zamówienia lub gdy stewardessa przedstawia instrukcje dotyczące bezpieczeństwa przed odlotem. Słuchawki firmy Bose z redukcją hałasu pozwalają dostosować poziom tej funkcji do konkretnego otoczenia.

Wszystkie słuchawki Bose zapewniają pewien poziom pasywnej redukcji hałasu. Podobny efekt uzyskasz, zatykając uszy palcami. Pomimo że jakakolwiek fizyczna bariera ze światem zewnętrznym może wytłumić część hałasu o wysokiej częstotliwości, czasem potrzeba czegoś więcej. Poszczególne modele słuchawek zapewniają różny poziom kontroli funkcji redukcji hałasu, tak aby użytkownik mógł dostosować ją do swoich potrzeb.

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 oraz słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II aktywnie słuchają otoczenia i wysyłają sygnał z odwrotną fazą, aby stłumić hałas. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zostały wyposażone w 11 różnych ustawień zapewniających najszerszy zakres regulacji. W przypadku krótkich przerw możemy skorzystać z trybu konwersacyjnego, w którym muzyka jest na moment wstrzymywana, aby usłyszeć odgłosy z otoczenia. Jest zatem idealny do przerwania odsłuchiwania listy hitów z tego tygodnia w celu porozmawiania ze współpracownikiem. Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mają trzy poziomy redukcji hałasu, które można łatwo przełączać.

Jeśli bardziej odpowiadają Ci słuchawki douszne, wypróbuj bezprzewodowy model QuietControl 30 lub słuchawki QuietComfort 20 Acoustic Noise Cancelling. Drugi z tych dwóch modeli wykorzystuje wbudowany mikrofon do przechwytywania dźwięków zewnętrznych, które można następnie usłyszeć w słuchawkach za naciśnięciem jednego przycisku, bez potrzeby ich zdejmowania. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć możliwość przełączania się między ulubioną muzyką i światem wokół.

Kobieta nosząca słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II na zewnątrz

Sterowanie głosem

Każdy z nas chętnie skorzystałby z pomocy asystenta. Gdy wiadomości e-mail zapychają skrzynkę, spotkania nigdy się nie kończą, a kalendarz pęka w szwach, niewielka pomoc jest na wagę złota. Na szczęście słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 i słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II zostały zoptymalizowane pod kątem obsługi asystentów głosowych Google i Alexa*, które pomogą Ci zapanować nad drobnymi szczegółami życia codziennego. Wystarczy wydać polecenie głosowe, aby sprawdzić spotkania na dany dzień lub zaplanować przypomnienie o odebraniu po pracy rzeczy z pralni chemicznej. (Dostępne polecenia głosowe mogą się różnić).

Odbieranie głosowe

Jesteś w głośnym biurze, załatwiasz sprawy lub przygotowujesz się do pracy w swojej ulubionej kawiarni. Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 z odbieraniem głosowym nie musisz się martwić o hałas z otoczenia w trakcie rozmowy telefonicznej. Ten model został wyposażony w nowoczesny system czterech mikrofonów, który izoluje głos, jednocześnie wyciszając hałasy z otoczenia. Są to najlepiej wychwytujące mowę słuchawki zarówno w ofercie Bose, jak i na całym rynku. Oznacza to, że Twoi ważni klienci nie usłyszą spieniacza do mleka w kawiarni ani dudniącego głosu współpracownika. Ty wyraźnie usłyszysz rozmówcę, a on będzie słyszeć Ciebie — niemal tak, jakbyście rozmawiali twarzą w twarz w cichym pomieszczeniu.

Osoba regulująca głośność w słuchawkach bezprzewodowych QuietComfort 35 II

Wygoda podczas noszenia

Każdy z nas chciałby czasem leżeć cały dzień w dresach na miękkiej kanapie, ale niestety mamy rzeczy do zrobienia i miejsca do odwiedzenia. Na szczęście bycie zapracowanym nie musi oznaczać braku wygody. Poziom wygody słuchawek powinien iść w parze z jakością płynącego z nich dźwięku. Podczas zakupów sprawdź, które słuchawki są dla Ciebie najwygodniejsze. Niektóre osoby wybierają wyłącznie bezprzewodowe słuchawki nauszne. Do innych osób najlepiej przemawia dyskretna konstrukcja słuchawek dousznych.

Nauszne słuchawki bezprzewodowe, takie jak słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II, miękko i komfortowo otaczają uszy. Regulowany pałąk pozwala łatwo znaleźć idealne dopasowanie do uszu bez uciskania głowy. Dzięki funkcjom łączności bezprzewodowej zmienia się również sposób sterowania słuchawkami. Na przykład słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 można sterować za pomocą gestów. Wystarczy kilka ruchów palcami, by włączyć odtwarzanie, przewinąć utwór do przodu lub do tyłu i zmienić poziom głośności. Tradycyjne przyciski stają się zbędne.

Mężczyzna w słuchawkach bezprzewodowych QuietControl 30

Dla osób preferujących słuchawki douszne firma Bose oferuje dwa doskonałe modele słuchawek z redukcją hałasu: przewodowe słuchawki QuietComfort 20 Acoustic Noise Cancelling oraz bezprzewodowe QuietControl 30. Oba modele wyposażyliśmy w końcówki StayHear+, które gwarantują miękkie i stabilne dopasowanie. Aby zapewnić maksymalny komfort, końcówki w kształcie stożka równomiernie rozkładają kontakt na całe ucho i tworzą delikatną uszczelkę, która zwiększa redukcję hałasu. Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30 mają ergonomiczny pałąk wykonany z miękkich materiałów, który zapewnia maksymalną wygodę podczas całodziennego słuchania. Najlepsze słuchawki douszne z redukcją hałasu doskonale pasują do wnętrza uszu, dzięki czemu możesz z łatwością ćwiczyć lub wygodnie nosić czapkę zimową.

Czas pracy akumulatora

Przygotowujesz się do długiego lotu. Nie możesz się doczekać odpoczynku, a może nawet drzemki, ale za Tobą znajduje się grupa rozgadanych pasażerów. Na szczęście masz przy sobie słuchawki z funkcją redukcji hałasu. Wyciągasz je z torby i zakładasz na uszy, a następnie siadasz wygodnie i powoli odpływasz w objęcia Morfeusza z kojącą muzyką w tle. Nie tak szybko: gdy już prawie śpisz, bateria słuchawek rozładowuje się, a rozmowa za Tobą gwałtownie wyrywa Cię z błogostanu.

Używanie urządzenia z niewielkim akumulatorem oraz ładowanie go godzinami to straszna udręka. Na szczęście słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 i słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mają znakomite akumulatory, które zapewniają do 20 godzin ciągłego słuchania. Ponadto oba modele mają kable, które przydadzą się, gdy akumulator ulegnie rozładowaniu i nie będziesz mieć czasu na ładowanie.

Nie wszystkie słuchawki są takie same. W ofercie firmy Bose znajdziesz idealnie dopasowane i bogate w liczne funkcje słuchawki, niezależnie od tego, czy podróżujesz po świecie, szukasz relaksującego doświadczenia, pracujesz zdalnie i szukasz chwili spokoju i ciszy, uprawiasz sport, a muzyka daje Ci dodatkową energię do działania, czy dojeżdżasz do pracy i chcesz oddzielić się od świata zewnętrznego. Dzięki informacjom w niniejszym poradniku dowiesz się, jakim jesteś słuchaczem, i, co ważniejsze, jakiego rodzaju słuchawek z redukcją hałasu potrzebujesz.

* Dostępność asystentów głosowych może różnić się w zależności od kraju. Dostępność asystentów głosowych w inteligentnych produktach Bose.
Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.


POWIĄZANE PRODUKTY

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Obecna cena 1 599,00 zł Oryginalna cena 1 799,00 zł

 • Czarny
 • Szary
 • Soapstone
 • Bluetooth
 • Akumulator
 • Polecenia głosowe
 • Kontrolowana redukcja hałasu

Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II

1 499,00 zł

Regulowana redukcja hałasu, bezprzewodowe, 20-godzinny czas pracy akumulatora

 • Rose Gold
 • Srebrny
 • Czarny
 • Granatowy
 • Bluetooth
 • Akumulator
 • Polecenia głosowe
 • Kontrolowana redukcja hałasu
 • Rzeczywistość rozszerzona dźwiękowo Augmented Reality

Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30

1 299,00 zł

Bezprzewodowe, sterowana redukcja hałasu, nawet 10 godzin pracy baterii

 • Czarny
 • Bluetooth
 • Akumulator
 • Kontrolowana redukcja hałasu

Słuchawki QC20 z redukcją hałasu — do urządzeń firmy Apple

1 099,00 zł

Redukcja hałasu, wbudowany mikrofon/pilot, tryb Aware

 • Czarny
 • Akumulator
 • Redukcja hałasu Redukcja hałasu