NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Najlepsze słuchawki douszne do pracy wielozadaniowej: kompleksowy przewodnik

Osoby spotykające się w kawiarni w słuchawkach dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji

Jak mogę słyszeć muzykę i to, co dzieje się dookoła, jednocześnie? To pytanie często zadają osoby, które w ciągu dnia realizują wiele różnych zadań. Do tej pory nie było na nie dobrej odpowiedzi. Gdy słuchawki douszne znajdują się w Twoim przewodzie słuchowym, naturalnie blokują dźwięki z otoczenia – nawet aktywna redukcja szumów i tryb Aware mają swoje ograniczenia. Jednak w przypadku osób, które chcą słuchać muzyki i otoczenia w tym samym czasie, słuchawki Open-Ear stanowią doskonałe rozwiązanie.

Nowe słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji to najlepsze słuchawki do pracy wielozadaniowej za sprawą ich innowacyjnej konstrukcji. Pozostawiają one uszy całkowicie odsłonięte, dzięki czemu słyszysz, co dzieje się dookoła, a jednocześnie są niesamowicie wygodne i można komfortowo nosić je przez długi czas. Do tego świetnie wyglądają.

Czym jest technologia Open-Ear?

Na pierwszy rzut oka te otwarte słuchawki mogą nasuwać na myśl kilka pytań: na ile dobrze słychać dźwięk? Czy osoby w pobliżu też będą go słyszeć? Nie znajdują się w przewodzie słuchowym – czy to oznacza, że słuchawki douszne wykorzystują przewodnictwo kostne?

Mimo że oferowane słuchawki douszne nie znajdują się w przewodzie słuchowym, to nie wykorzystują przewodnictwa kostnego do przenoszenia dźwięku (co może być niekomfortowe i obniżać jakość dźwięku). Zamiast tego słuchawki Open-Ear wykorzystują technologię OpenAudio, która generuje głęboki, bogaty dźwięk na krótkim dystansie między słuchawką douszną a przewodem słuchowym. Każda słuchawka douszna zawiera nieduży przetwornik dipolowy opracowany z myślą o zapewnianiu użytkownikowi czystego i wyraźnego dźwięku. Konstrukcja minimalizuje rozchodzenie się dźwięku, dzięki czemu każdą nutę słychać wyraźnie. I nikomu wokół muzyka nie będzie przeszkadzać.

Jak mogę słyszeć muzykę i to, co dzieje się dookoła, jednocześnie?

Dzięki konstrukcji Open-Ear słuchawki douszne Ultra o otwartej konstrukcji to jedne z najlepszych słuchawek dousznych do pracy wielozadaniowej w domu. Podczas wykonywania domowych obowiązków, załatwiania spraw, gotowania, pracy w ogródku czy pracy zdalnej pozostają na miejscu, a podczas korzystania z nich możesz nadal słyszeć, co dzieje się dookoła.

Nawet kiedy słuchasz ulubionych utworów lub chcesz nadrobić najnowsze podcasty, nadal usłyszysz dzwonek do drzwi, minutnik kuchenki, dziecko budzące się z drzemki czy domownika wołającego Cię z drugiego pokoju. To oznacza, że w przeciwieństwie do większości słuchawek dokanałowych nie musisz wybierać między rozrywką a dostępnością – teraz masz jedno i drugie jednocześnie. To jeden z wielu aspektów, które odróżniają słuchawki douszne od słuchawek!

Komfort noszenia przez cały dzień

Nawet jeśli przed Tobą długa lista zadań do zrobienia, słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji będą w tym idealnie towarzyszyć. Unikalny, nieprzesłaniający uszu kształt słuchawek dousznych Ultra o otwartej konstrukcji jest wygodny i bezpieczny, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Elastyczna opaska oplata zewnętrzną część ucha tak, by słuchawki douszne pozostawały na miejscu. Możesz je przesunąć w górę lub w dół ucha, żeby znaleźć idealne, wygodne ułożenie nieprzeszkadzające nawet w przypadku noszonej biżuterii. Oferowane słuchawki douszne są tak komfortowe, że wręcz nie chce się ich wyjmować z uszu, nawet kiedy się ich nie używa. Zapomnisz o ich istnieniu!

Bez obaw – słuchawki douszne Ultra o otwartej konstrukcji wyposażono w wytrzymałą baterię. W pełni naładowane zapewniają 7,5 godziny odtwarzania, pomagając sprostać najbardziej wymagającemu dniu w pracy, intensywnemu treningowi czy uciążliwym domowym obowiązkom. W przypadku wyczerpania się baterii wystarczy włożyć słuchawki douszne do etui do ładowania na 10 minut, a za sprawą szybkiego ładowania zyskasz dodatkowe dwie godziny odtwarzania.

Nie wrzucaj pauzy – z żadnego powodu – dzięki słuchawkom dousznym Ultra o otwartej konstrukcji

Jeśli ciągle jesteś w drodze, słuchawki douszne Ultra o otwartej konstrukcji ułatwiają i uprzyjemniają podróż dzięki możliwości słuchania ulubionej muzyki. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Open-Ear nie musisz wrzucać pauzy. Możesz po prostu rozkoszować się bogatym, wyraźnym dźwiękiem, a przy tym wiedzieć, co dzieje się dookoła. Bez pauzowania piosenek, zmniejszania głośności, regulowania redukcji szumów czy wyciągania słuchawki z ucha. Oferowane słuchawki douszne o otwartej konstrukcji to doskonały kompan do pracy wielozadaniowej.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Zalety słuchawek dousznych Bose Ultra o otwartej konstrukcji
Jak działa technologia dźwięku Open-Ear