NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Jak wybrać najlepszy inteligentny głośnik

Inteligentny głośnik ułatwi Ci życie i ulepszy brzmienie muzyki. Oto kilka wskazówek ułatwiających wybór inteligentnego głośnika najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

Jak wybrać najlepszy inteligentny głośnik

W świecie, w którym lodówki mogą zamawiać mleko, telefony rozpoznają twarze, a zegarki monitorują nasze harmonogramy snu, głośniki domowe także powinny robić coś więcej niż tylko odtwarzać muzykę — o wiele więcej. Obecnie „inteligentny” może być samochód, odkurzacz, a nawet dzwonek do drzwi. Głośnik też powinien taki być. W ofercie Bose znajduje się pięć głośników (w tym dwa głośniki soundbar), które zaliczają się do tej grupy. Wszystkie zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe, a dodatkowo mają specjalne funkcje, dzięki którym zasługują na miano inteligentnych.

Jednak najlepsze inteligentne głośniki nie są tylko inteligentne — są również praktyczne. Poniższy przewodnik zakupowy pomoże Ci wybrać najlepszy inteligentny głośnik domowy, który dopasuje się do Twoich wyjątkowych potrzeb i Twojego stylu życia.

Pokryty kropelkami wody głośnik Bose Portable Smart Speaker stojący na stole na zewnątrz

Jakość dźwięku

Jeśli szukasz doskonałej rozrywki, na początku skup się na jakości brzmienia. Niezależnie od tego, czy lubisz urządzać spotkania z przyjaciółmi czy z rodziną, głośnik Bose Smart Speaker 500 uświetni każdą okazję przestrzennym dźwiękiem stereo wypełniającym całe pomieszczenie. Wewnątrz głośnika Bose Smart Speaker 500 znajdują się dwa skierowane w przeciwnych kierunkach niestandardowe przetworniki, dzięki którym dźwięk odbija się od ścian. Efekt? Niesamowicie rozległa scena dźwiękowa, która doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

Możesz także rozważyć zakup głośnika Bose Home Speaker 300 lub Bose Portable Smart Speaker. Oba emitują niesamowicie czysty dźwięk Bose we wszystkich kierunkach. Ich brzmienie z pewnością spodoba się miłośnikom niskich tonów, które wprawiają cały pokój w drżenie.

Przenośność

Urządzasz spotkania przy grillowym stole na patio? Wolisz spędzać czas na plaży? A może masz duszę podróżnika i hotelowe pokoje są Twoim drugim domem? Jeśli potrzebujesz inteligentnego głośnika, którego zawsze możesz mieć pod ręką, wypróbuj głośnik Bose Portable Smart Speaker. Łączy on w sobie swobodę głośnika Bluetooth® oraz możliwości inteligentnego produktu. Gdy niesamowita wizja zaczyna malować się na horyzoncie, złap za wygodny uchwyt głośnika i rusz przed siebie — do lodówki po kolejną przekąskę lub w poszukiwaniu równie ciekawych miejsc poza domem.

Inteligentne funkcje głośnika Bose Portable Smart Speaker są dostępne zawsze wtedy, gdy urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi®. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz korzystać z niego jak z normalnego głośnika Bluetooth. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w podróży.

Dzięki 12 godzinom pracy na jednym ładunku akumulatora nie musisz bez przerwy polować na gniazdka. Rozlane napoje czy deszczowe chmury także nie będą problemem. Głośnik Bose Portable Smart Speaker oprze się wilgoci i przetrwa wiele drobnych wypadków, które mogą przytrafić się każdemu.

Wymiary

Rozmiar głośnika to kolejna ważna kwestia. Czy w Twoim domu jest dużo przestrzeni? Przestronne pomieszczenia zasługują na potężny dźwięk. W tym przypadku idealnie sprawdzi się głośnik Bose Smart Speaker 500. Brakuje Ci miejsca? Rozważ zakup modelu Bose Home Speaker 300, który jest bardziej kompaktowy. Ma ok. 16 cm wysokości i zapewnia mocne brzmienie. Świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach lub przestrzeniach. Oba inteligentne głośniki wyposażyliśmy w te same inteligentne funkcje, aby każdy mógł dopasować dźwięk do swojego domu.

Głośnik Bose Smart Speaker 500 na stole w domu

Sterowanie

Jeśli jesteś wzrokowcem, sprawdź głośnik Bose Smart Speaker 500. Zamontowany w urządzeniu wyświetlacz LCD pokazuje odtwarzaną ścieżkę lub bieżący czas.

Dopełnieniem wymienionych opcji sterowania jest nasza aplikacja Bose Music. Dzięki niej możesz sterować swoim dźwiękiem za pomocą smartfona, gdy masz go pod ręką. Ponadto inteligentne głośniki Bose mają także przyciski na górnej części obudowy. Za ich pomocą możesz odtwarzać, zatrzymywać i pomijać utwory oraz regulować poziom głośności. W modelach Bose Smart Speaker 500 i Bose Home Speaker 300 można korzystać z sześciu ustawień wstępnych do szybkiego przechodzenia do ulubionych treści.

Mężczyzna korzystający z aplikacji Bose Music na smartfonie

Dźwięk kinowej jakości w Twoim domu

Wraz z pojawieniem się usług strumieniowego odtwarzania i oglądania treści systemy rozrywki domowej zyskały nową jakość. Jeśli szukasz sprzętu do kina domowego i do strumieniowego odtwarzania muzyki, najlepszym rozwiązaniem może być inteligentny głośnik soundbar Bose Smart Soundbar 300 lub głośnik Bose Smart Soundbar 700. Oba modele zmienią Twój salon w sale kinową, gdy tylko zaczniesz oglądać ulubiony film, i wypełnią całą przestrzeń mocnym dźwiękiem, jeśli najdzie Cię ochota na posłuchanie ulubionych hitów muzycznych. Ponadto do obu z nich można dodać opcjonalne moduły basowe i tylne głośniki dźwięku przestrzennego, które jeszcze bardziej poprawią wrażenia akustyczne. Inteligentny głośnik soundbar Bose świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych maratonów filmowych, nocnych sesji z najnowszym serialem oraz słuchania ulubionych przebojów. Zapoznaj się z poradnikiem zakupowym dotyczącym głośników soundbar Bose, by dowiedzieć się, który model spełni Twoje potrzeby.

* Usługi głosowe (Amazon Alexa, Asystent Google) mogą się różnić i mogą nie być dostępne we wszystkich językach i krajach. Dostępność asystentów głosowych w inteligentnych produktach Bose.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

  Wybrano maksymalną liczbę (4) przedmiotów do porównania.   Osiągnięto maksymalną liczbę 4 przedmiotów   Można porównywać tylko podobne do siebie produkty.   Porównuj tylko podobne do siebie przedmioty.
(0)
Wybierz od 2 do 4 przedmiotów do porównania