NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Muzyk grający na skrzypcach, korzystający z S1 Pro+ Wireless PA System Bose podczas występu

4 powody, dla których S1 Pro+ System to przełomowe rozwiązanie dla wykonawców

Jeśli jesteś wykonawcą, bezprzewodowy system PA jest niezbędnym elementem Twojego wyposażenia. Te doskonale sprawdzające się w podróży głośniki, nazywane również systemem publicznego nagłośnienia, nadają każdemu występowi nowy wymiar, pomagając wzmocnić Twój dźwięk i oczarować publiczność, niezależnie od tego, czy występujesz na ulicy, w kawiarni, czy prowadzisz wieczór karaoke w lokalnym barze.

Przenośny system Bose S1 Pro Bluetooth® już teraz zapewnia najlepszy w kategorii dźwięk, a nowy model najnowszej generacji przenośnego głośnika Bluetooth, Bose S1 Pro+ Wireless PA System jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę. Ma tę samą wysokiej jakości konstrukcję i niezrównany dźwięk, których można się spodziewać po głośnikach Bose, ale udoskonalony design sprawia, że ten model jest bardziej uniwersalny i łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednik. Oto kilka przełomowych nowych funkcji, które oferuje ten nowy model.

1. Natychmiastowe podłącznie przy pomocy bezprzewodowych akcesoriów

Wykonawcy mogą potrzebować więcej wolnej przestrzeni na scenie lub szybszej konfiguracji, a nowy S1 Pro+ doskonale odpowiada na te potrzeby.

To pierwszy przenośny głośnik PA w swojej kategorii, który oferuje dwa zintegrowane bezprzewodowe odbiorniki pozwalające natychmiast połączyć się z akcesoriami – bez konieczności stosowania przewodów czy synchronizowania. Należy jedynie podłączyć bezprzewodowe nadajniki (sprzedawane osobno) do źródła dźwięku, a automatycznie sparują się z odbiornikami, które podłącza się do wybranego kanału. W taki właśnie sposób podłączysz gitarę akustyczną, mikrofon czy inne instrumenty do głośnika w zaledwie kilka sekund. System ten idealnie sprawdza się w przypadku karaoke, ponieważ pozwala na połączenie dwóch mikrofonów z aplikacją Bose Music, w której możesz pełnić funkcję DJ-a i ustawiać kolejność utworów oraz regulować głośność ścieżki dźwiękowej, mikrofonu, korektora dźwięku, pogłosu i nie tylko.

Nadajniki zapewniają niezawodne połączenie bezprzewodowe do 9 m, więc możesz swobodnie poruszać się po scenie. Akumulator wystarcza nawet na 8 godzin, a w obudowie można wygodnie przechowywać i ładować akcesoria. To najnowocześniejsza innowacja wyznaczająca nowe standardy w świecie rozrywki.

Wykonawca podłączający bezprzewodowy nadajnik do instrumentów 1/4 cala Bose S1 Pro+
Wykonawca regulujący bas na tylnym panelu S1 Pro+ Wireless PA System Bose

2. Łatwiejszy w obsłudze interfejs

Dzięki S1 Pro+ osiągnięcie doskonałego dźwięku stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Posiada przeprojektowany panel sterujący, dzięki któremu system PA jest bardziej intuicyjny w obsłudze, co oznacza koniec z kręceniem wieloma pokrętłami, aby znaleźć odpowiednie ustawienie. Można kontrolować każdy z trzech kanałów poprzez zintegrowane wyświetlacze OLED, z łatwością regulować głośność, tony niskie, wysokie, pogłos (w razie potrzeby). Jakby tego było mało, nowoczesne elementy sterowania automatycznie obracają się w zależności od orientacji systemu PA, dzięki czemu można z łatwością dostosować ustawienia w każdej sytuacji.

3. Miksuj bezprzewodowo ze swojego smartfona

System S1 Pro+ zmienia oblicze wielokanałowego w pełni bezprzewodowego systemu PA Po raz pierwszy zdalne miksowanie muzyki poprzez łączność z aplikacją Bose Music zapewnia kontrolę nad panelem sterowania bezpośrednio ze smartfona. Możesz więc sterować dźwiękiem swojej gitary, mikrofonu, podkładu i nie tylko za pomocą telefonu – bez konieczności chodzenia z jednej strony sceny na drugą, aby dostosować basy lub głośność mikrofonu w trakcie występu.

Kontrolowanie S1 Pro+ Wireless PA System za pomocą aplikacji Bose Music na smartfonie
Muzyk niosący S1 Pro+ Wireless PA System za wbudowany uchwyt

4. Lżejszy, bardziej poręczny system

Gdy zabierasz swój występ w trasę, liczy się każdy kilogram, więc pewnie ucieszysz się, że system S1 Pro+ waży zaledwie 6,5 kg – o pół kilograma mniej niż jego poprzednik, co sprawia, że z łatwością weźmiesz go w drogę. Nie zapomnij: W jednym elegancko prezentującym się urządzeniu znajdziesz system PA, monitor odsłuchowy, wzmacniacz, bezprzewodowy główny system muzyczny i nie tylko. Ten lekki, przenośny system, wykonany z tych samych wysokiej jakości materiałów, co inne produkty Bose, oferuje doskonały dźwięk i innowacyjne technologie.

Nowy złoty standard w rozrywce

Udoskonaliliśmy nasze dotychczasowe systemy PA, tworząc S1 Pro+, przy zachowaniu aspektów oryginalnych głośników S1 Pro, które nasi klienci znają i kochają. Nowa wersja zawiera udoskonalenia, które sprawiają, że jest bardziej przenośna, uniwersalna i łatwiejsza w obsłudze, a nowe elementy sterujące OLED i możliwość bezprzewodowego miksowania muzyki pozwalają dostosowywać dźwięk w mgnieniu oka. Dodaj S1 Pro+ Wireless PA System Bose do swojego wyposażenia i wynieś swój występ na nowy poziom.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane historie

8 funkcji doskonałego przenośnego systemu PA