NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Listwa głośnikowa Bose na szafce do systemu domowej rozrywki

Jak dźwięk może uatrakcyjnić święta

Święta stanowią doskonałą okazję do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Oprócz zakupu prezentów dla wszystkich możesz też odpowiadać za koordynację planów wyjazdowych, jadłospisu i zajęć rodzinnych — to tylko niektóre z licznych obowiązków.

Natłok zadań może wręcz sprawić, że zapomnisz o sobie. Jednym ze środków zaradczych jest rozpoczęcie planowania z wyprzedzeniem, aby mieć więcej czasu podczas świąt i w pełni uczestniczyć w świętowaniu.

Najwyższej klasy system dźwiękowy do domu — a także odpowiednie słuchawki douszne i zewnętrzne firmy Bose — mogą bardziej uprzyjemnić tegoroczne święta niż myślisz.

Dowiedz się, jak produkty firmy Bose mogą uprzyjemnić cały okres świąteczny.

Ułatwienie podróży

Wyjeżdżasz do rodziny w te święta? Niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem czy autobusem, potrzebujesz nieco komfortu w całym tym zgiełku. Na szczęście słuchawki douszne Bose QuietComfort® II są idealnym towarzyszem podróży dzięki zintegrowanej technologii regulowanej redukcji szumów.

Kiedy na lotnisku spieszysz się do samolotu, możesz ustawić tryb Aware, który odfiltrowuje najgłośniejszy hałas z otoczenia, ale pozwala słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie. Gdy już usadowisz się w fotelu na pokładzie, włączasz tryb Quiet, aby całkowicie wyeliminować hałas z otoczenia — nawet płacz dziecka w sąsiednim rzędzie.

Po jednokrotnym naładowaniu akumulator słuchawek działa przez sześć godzin, a kompaktowe etui do ładowania — łatwo mieszczące się w bagażu podręcznym — pozwala go naładować jeszcze trzykrotnie. To łącznie 24 godziny słuchania muzyki, podcastów i nagrań relaksacyjnych, które uprzyjemnią Ci podróż.

Mężczyzna w metrze wybierający ustawienia redukcji szumów za pomocą dwukrotnego dotknięcia lewej słuchawki dousznej Bose QuietComfort II

Planowanie spotkań rodzinnych

Zorganizowanie idealnego spotkania rodzinnego to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza dla gospodarza. Zaplanowanie jadłospisu, uczestników i dekoracji zazwyczaj wymaga mnóstwa telefonów, często połączonych z wizytą w centrum handlowych czy sklepie na świątecznych zakupach.

Taki natłok zadań jest jak zawody sportowe, a słuchawki douszne Bose Sport Earbuds jak kojący głos trenera. Tak, te bezprzewodowe słuchawki douszne są idealne do ćwiczeń, ale także do gorączkowej świątecznej bieganiny.

Ich unikalne końcówki o kształcie parasolki i wydłużone elastyczne skrzydełka stabilnie utrzymują je w uszach niezależnie od tego, jak szybko biegasz po sklepach, a wygodny interfejs dotykowy daje łatwy dostęp do biblioteki muzycznej i połączeń przychodzących bez konieczności sięgania po telefon.

Akumulator słuchawek działa do pięciu godzin po jednokrotnym naładowaniu, a całkowicie naładowane etui pozwala go naładować jeszcze dwukrotnie — to dodatkowe 10 godzin słuchania, więc masz wystarczająco dużo energii, aby przetrwać cały zakupowy maraton.

Kobieta w samochodzie w słuchawkach Bose Sport Earbuds

Wydobycie całej magii świąt

Czy macie z rodziną ulubiony film świąteczny, który oglądacie co roku? Niezależnie od tego, ile razy już go widzieliście, możecie odkryć go na nowo po zmodernizowaniu systemu rozrywki domowej.

Inteligentna listwa głośnikowa Bose 900 daje w salonie kinowe wrażenia akustyczne dzięki dziewięciu głośnikom umieszczonym w jego 41-calowej obudowie. Zintegrowana technologia Dolby Atmos, która kieruje dźwięk w górę, pozwala uzyskać efekt wielokierunkowego dźwięku przestrzennego. Nawet jeśli Twój ulubiony film świąteczny nie został jeszcze przekonwertowany do formatu Dolby Atmos, technologia Bose TrueSpace tak miksuje sygnały, aby uzyskać wymiar „wysokości” w systemie dźwięku przestrzennego.

Inteligentna listwa głośnikowa Bose 900 na szafce do systemu domowej rozrywki
Znajomi oglądający telewizję

Tworzenie nastroju

System dźwiękowy firmy Bose do domu może również ożywić wszystkie świąteczne spotkania. Umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie z ulubionych serwisów muzycznych, aby móc rozpakowywać prezenty przy dźwiękach nastrojowych kolęd i zasiąść do posiłku w towarzystwie ulubionych klasyków.

Soundbary Bose współpracują również z funkcjami Amazon Alexa i Google Assistant (jeśli są dostępne), więc możesz wstrzymać odtwarzanie, zmienić utwór i ustawić głośność za pomocą własnego głosu. Nie potrzebujesz pilota ani telefonu. Soundbary firmy Bose można także przez Wi-Fi® łączyć w grupy z innymi inteligentnymi głośnikami firmy Bose, łatwo otrzymując uroczysty nastrój w całym domu.

Inteligentna listwa głośnikowa Bose 600 z pilotem

Kontakt z rodziną i znajomymi

Oprócz odtwarzania ulubionych świątecznych utworów głośnik SoundLink Flex Bluetooth®, po połączeniu z telefonem przez Bluetooth, umożliwia odbieranie połączeń. Wbudowane mikrofony pozwalają drugiej stronie wyraźnie słyszeć, co mówią wszyscy uczestnicy, a innowacyjny przetwornik głośnika zapewnia najlepszy możliwy dźwięk również po Twojej stronie.

Głośnik SoundLink Flex Bluetooth przy zlewie kuchennym

Świąteczna atmosfera także na zewnątrz

Przenośne głośniki Bluetooth firmy Bose pozwalają wynieść świąteczną atmosferę na zewnątrz. W zależności od temperatury, możecie pograć w piłkę, rozpalić ognisko lub obserwować, jak dzieci lepią bałwana — w każdym przypadku znajdziesz odpowiedni głośnik przenośny.

Jeśli wybierasz się nieco dalej, możesz zabrać ze sobą głośnik SoundLink Flex, który jest lekki i na tyle wytrzymały, aby przetrwać upadek. Jest też wodo- i pyłoszczelny, dzięki czemu muzyka może rozbrzmiewać nawet w mokrej zimowej aurze. Głośnik automatycznie rozpoznaje swoją orientację i odpowiednio optymalizuje dźwięk, a więc możesz położyć go na boku, postawić pionowo, a nawet powiesić bez utraty jakości dźwięku.

Do zabrania na poobiedni spacer jeszcze lepszy może okazać się głośnik Bluetooth SoundLink Micro. Waży poniżej pół kilograma i ma pasek do zamocowania do wózka dziecięcego lub plecaka. Pomimo swoich rozmiarów głośnik SoundLink Micro daje bogate, wyważone brzmienie z głębokimi basami, potwierdzając starą maksymę mówiącą, że „małe jest piękne”.

Głośnik Bluetooth SoundLink Micro otoczony brokatem
Kobieta siedząca na zewnątrz i słuchająca muzyki z przenośnego inteligentnego głośnika Bose

Wywołaj uśmiech na twarzy najbliższych

Oczywiście produkty firmy Bose również znajdą swoje miejsce na liście świątecznych prezentów, czy to dla entuzjastów ćwiczeń fizycznych, osób wyjątkowo towarzyskich, czy wytrawnych audiofilów. Oto kilka sposobów na wywołanie uśmiechu na twarzy najbliższych.

  • Dla sportowca: Słuchawki douszne Bose Sport z pewnością ucieszą znajomego lub członka rodziny, który spędza każdą wolną chwilę na siłowni. Są tak zaprojektowane, aby trzymać się w uszach podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych.
  • Dla podróżnika: Każdemu podróżnikowi przydadzą się słuchawki douszne Bose QuietComfort® II z redukcją szumów. Są wyposażone w czołową na świecie technologię redukcji szumów, a nawet dopasowują się do kształtu ucha, aby działać optymalnie.
  • Dla audiofila: Nowy wzmacniacz Bose Music Amplifier to idealny prezent dla każdego, kto posiada rozbudowaną konfigurację sprzętu audio. Obsługuje dwie pary głośników pasywnych oraz łączność Wi-Fi, Ethernet i Bluetooth, dzięki czemu można połączyć ze sobą wszystkie elementy systemu rozrywki domowej.
  • Dla miłośnika kina: Nowa inteligentna listwa głośnikowa Bose 600 to inteligentny dodatek do każdego kina domowego. Podobnie jak w przypadku inteligentnej listwy głośnikowej 900, ma on przetworniki skierowane w górę, które zapewniają wielokierunkowe wrażenia dźwiękowe. Jest jednak mniejszy i tańszy.
  • Dla poszukiwacza przygód: Głośnik SoundLink Flex jest idealnym towarzyszem dla miłośników wędrówek pieszych, żeglarstwa i przygód na świeżym powietrzu,. Ten głośnik Bluetooth może pracować na akumulatorze aż 12 godzin, a ponadto jest wodoodporny i pyłoszczelny. Jeśli przez przypadek wpadnie do wody, nie martw się — znajdziesz go, dryfującego na powierzchni.

Świąteczna zabawa na całego

Od świątecznej zabawy lepsza jest tylko wspólna świąteczna zabawa, a rodzina urządzeń audio firmy Bose jest gotowa, by ją rozkręcić. Nowy system dźwiękowy do domu może dać nowe brzmienie starym świątecznym tradycjom, zbliżyć do siebie przyjaciół i rodzinę oraz dać Ci chwilę relaksu w samotności. Gdy święta się skończą, będziesz się zastanawiać, jak wcześniej mogłeś spędzać je bez tak wspaniałego brzmienia.

Przyjaciele siedzący na skale nad jeziorem

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Pięć sposobów, na które słuchawki douszne QuietComfort® II wprowadzają nową jakość
Co to jest technologia Dolby Atmos i dlaczego rewolucjonizuje dźwięk?
SoundLink Flex: siła nowego, odważnego koloru